Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit gondoltok erről a videóról?

Mit gondoltok erről a videóról?

Figyelt kérdés

Ha végignéztétek kérlek mondjatok véleményt róla. A videó végén van egy telefon beszélgetés egy igen gyengeelméjű fickóval, azt az egyet nem nagyon hiszem el, de minden más nagyon érdekes szerintem.


http://www.youtube.com/watch?v=87PRVP4EQAo



2012. ápr. 18. 06:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
a legelső kép, úgy néz ki mintha ki lenne vetítve,látszik a fény nyaláb alulról,és onnét ide vetíthetik,mint a lézer show-ban,egyébként,a videó,ami mozog,már hihetőbb am nekem van saját vidim egy érdekességről,de az csak fél 20-30mp es kb :S
2012. ápr. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok,csak hozzá tenném,hogy nem lehetetlen :) ajánlom,hogy nézd meg,és másoknak is ajánlom,ő mindent elmesél,szerintem elég sok logika van benne :) (youtube-ba írd be a keresőjébe,hogy.... "" Alaje üzenete 1 "")
2012. ápr. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én nem csodálkoznék,már azon,sem,talán meg lepődnék,de lehetséges, hogy nemsokára itt lesznek,és majd nem marad el az ámulat :) én csak remélem,hogy esetleg barátságosak lesznek:)
2012. ápr. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha megkérhetlek megmutatod azt a fél perces videot? :)
2012. ápr. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Bocsi,de nem lehet, bizonyos okokból kifolyólag, esetleg,majd máskor, ha nem baj,csak a képet küldeném inkább de majd később,mert keresnem kell, egy oldalt a képnek, talán azon jobban kivehető, egyébként tavaly készült,nem mostanában:)
2012. ápr. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
8 perc 20 másodperctől a telefonos párbeszéd tartalmát nem tudná lefordítani valaki ?
2012. ápr. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Kedves előző válaszoló, itt a fordítás:


1997-ben a szakszervezeti beszélgető-show műsorvezető, Art Bell egy őrült hívást kapott egy embertől, aki azt állította, hogy az 51-es körzetben dolgozott.


A hívás nem tűnik tréfának, inkább egy titokzatos igazság érzetet kelt. A hívást azzonal közvetíteni kezdték.


-Halló Art? (Art: igen)

-Üdv.... Nincsen sok időm.. öö...


-(Art:)Nos, kezdjük azzal, hogy kiderítjük, hogy megfelelően használja -e ezt a vonalat vagy nem.


-51-es körzet.


-Igen, így van. Alkalmazott volt, vagy még mindig az?


-Egy volt alkalmazott vagyok. (Art: Volt alkalmazott) Egy hete orvosi elbocsátást kaptam.


-És.... és.... (Zokog)


-Szinte a teljes országot átszeltem... öö... ööö... ember... Nem tudom hol kezdjem.... Ők... ők arra készülnek...


-Hamarosan háromszögeléses felderírtést foknak végezni [bocs, jobban nem tudtam lefordítani, a triangulate-nek több jelentése is van, a telefonáló nem tudom melyikre gondolt] ezen a pozíción, nagyon hamar...


-(Art:)Szóval nem tud sok időt tölteni a telefonon, akkor adjon valamit gyorsan!


-Renben... öö... öö.. Rendben... Amiket mi idegeneknek gondolunk Art,.. ők.. ők extra-dimenzionális lények...


-Akikkel kapcsolatot teremtett egy korábbi előfutára az űrprogramnak.


-ö.. ők nem azok aminek mutatkoznak... ö... beszivárogtak a katonai létesítmény rengeteg aspektusába.


-Főképpen az 51-es körzetbe.


-ö.. a katasztrófák, amik jönni fognak.. a katonaság.. bocsánat.. a kormány tud róluk..


-És rengeteg biztonságos terület van ezen a világon, ahová elkezdhetik elvinni a népességet.. most.. Art..


-(Art:)De nem csinálnak.. nem csinának semmit?


-Nem!


-Azokat a nagy népességi központokat ki akarják írtani.. így az a néhány aki maradt könnyben irányítható.


(MEGSZAKAD)


Zokog.. (Átvítel megszakad)


Műhold megszakad.


Átvítel megszakadt...


TARTALÉK RENDSZER BEKAPCSOLVA ÉS MŰKÖDIK

2012. ápr. 19. 12:41
 8/17 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy él ember aki tudja az igazságot, mert szerintem aki azt hiszi, hogy tujda, az sem tudja igazán. :D

Hamarabb gondolom, hogy ezek az ufók az amerikai (vagy más nagyhatalom) járművei. Nem igazán látom értelmét egy földönkívüli inváziónak, mert minek? Van elég bolygó az univerzumban, ami lakatlan.

Viszont attól még népirtás elképzelhető emberi részről. Ha belegondolunk ma is az folyik, csak lasabb lefolyású így fel sem tűnik: hagyjuk éhezni az afrikai államokat, "jogos" háborúk dúlnak állítólagos terrortámadások miatt, eu kizsákmányolja a kisebb országokat öszeomlasztva a gazdaságot, stb.

2012. ápr. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ő is beszélt katasztrófákról, nos ez a Reptoid invázió ! Be fog következni, tudják és már és már mi studjuk a vég elkerülhetetlen.
2012. ápr. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Kérem szépen a helyzet definisztikai szuggesztivája olyannyira querbinált, hogy nem fér össze a morális egzisztenciával...
2012. ápr. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!