Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Kihalt ez a topic?

Kihalt ez a topic?

Figyelt kérdés
Mert tegnap is ugyanezek a kérdések voltak, és régen szinte óránként 1 oldal kérdés összejött. Mi lett vele ? Megunták?
2012. ápr. 26. 15:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A trollok elüldözték az ezósokat, ezért mind a két fél megunta az oldalt, és így alig maradtak. De sztem nyáron majd beindul, amikor jönnek unatkozó tizenévesek.
2012. ápr. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Értem. Igaz, nagyon sok marhaság volt itt. Ezért hagytam én is itt ezt a Topicot. De az értelmes felhasználók még itt maradtak, mert olvastam jópár értelmes kommentet itt.
2012. ápr. 26. 15:22
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem, de értelmetlen beírni normális ezos kérdéseket, mert a fantáziátlanok, akik otthon verik a f*szukat széttrollkodnak mindent. Én se hiszek a reptoidokban meg annunakikban vagy mikben, de tényleg vannak ehhez a topikhoz is érdekes történetek, teóriák, amiket jó lenne megvitatni, de itt nem lehet.
2012. ápr. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet az van a dolog mögött, hogy semmi értelme itt feltenni ezotériával kapcsolatos kérdéseket. Általában 10 válaszolóból 9 szkeptikus, és ráadásul bunkó is; oltogatják a kérdezőt, csak mert ők személy szerint nem hisznek teszem azt a szellemek létezésében. Persze az ilyen válaszok senkit sem érdekelnek, de azért csak nem unják meg. Én viszont egy idő után meguntam hogy egymagam, néha egy-egy másik ezotériában hívő emberrel együtt próbáljak egy egész csürhe ellen válaszolgatni. Unalmas, sajnos.
2012. ápr. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

Csatlakozom az elöttem szólohoz.

Pedig muszály lenne higyjenek, mert nincs semmi magátol. Márpedig szellemvilág létezik, démonok és angyalok léteznek meg a jó és a gonosz folyamatos harca!

Kár hogy nem tudják elfogadni ezt, de eljön még a felvilágosodás napja és akkor már hinniük sem kell, csak akkor már késő lesz!

2012. ápr. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
49%

Valóban kihalt, talán épp miattunk, szkeptikusok miatt.


Örömteli fejlemény, mert ezek szerint sikerült tenni valamit az emberi butaság és hiszékenység mindent elsöprő áradata ellen. Lehet lepontozni!

2012. ápr. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló:Ha ti szkeptikusok nemhisztek az ezotériában, akkor nem kötelező olvasni ezt a topicot.

Én hiszem hogy léteznek szellemek angyalok stb

2012. ápr. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Bocs de ez nem hiszékenység, hanem valóság. Veletek van a baj, hiszen szemellenzővel látjátok a világot, akkor meg evidens, hogy ami azon kívül esik nem látjátok, így nem is létezik nektek...
2012. ápr. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Másrészről szellemek tényleg nem léteznek, hanem angyalok démonok, szellemi hatalmasságok, amelyeknek befolyása alá tudsz kerülni, ezért halucinálsz szellemeket.
2012. ápr. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

# 6 Te sem lehetsz túl értelmes, ha azt hiszed, hogy ezzel bármit is elértetek.

Mellesleg ti nem szkeptikusok vagytok, hanem materialisták. Nagy ám a különbség.

2012. ápr. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!