Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintem ez a legmegdöbbentőb...

Arisztoklesz kérdése:

Szerintem ez a legmegdöbbentőbb gabonakörökről szóló videó. Ideje lenne elhinni mindenkinek. Elhiszitek már?

2012. ápr. 29. 12:31
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
24%

Én elhiszem, hogy a gabonaköröket EMBEREK készítették. A sok ufohívő meg beszopta rendesen.

http://www.youtube.com/watch?v=bdZWM60vXmY

2012. ápr. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
39%

Engem nagyon nem győzött meg.


Tudnak angolul és ismerik az ASCII-t? LOL :)

Akkor miért nem csak simán leírták az üzenetet, és miért nem hagytak (mint soha) egyértelmű bizonyítékot?

2012. ápr. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Amit az emberek készítenek gabonaköröket messze nem ilyen bonyolultak. Az

összes

olyan egyszerű,hogy

még egy óvodás is elkészítené. Ilyen bonyolultakat sosem mutatnak.

2012. ápr. 29. 15:43
 4/30 anonim ***** válasza:

Én elhiszem.

Első! A linkelt műsorban hallható TÉNYEK is az idegen civilizációra utalnak. Az, hogy aki ebben hisz, az nem értelmes ember, azok csak üres szavak, mindenféle logikus alátámasztás nélkül.

2012. ápr. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 yossarian44 ***** válasza:

Már megint ezzel jössz?


Azt azért megmondhatná valaki, hogy ha tényleg UFO-k csinálják, és nem emberek, ahogy már évtizedek óta ki derült, mégis, mi célt szolgálnak?


Mármint a gabonakörök...

2012. ápr. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Ha ezzel nekünk akarnának üzenni, akkor miért nem teszik egyértelműbb módon. Pl. tárgyat otthagynak, vagy akármit. De ilyent még nem találtak.
2012. ápr. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

Olvassátok el ezt: [link]


Gabonakör művészet :)

2012. ápr. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Hogy miért? Szerintem azért mert az embereket fokozatosan kell megértetni azzal,hogy létezik más civilizáció is. Miért adja ki szinte az összes ország az UFO aktáit? Brazilia,Anglia és még az Usa is nyilvánosságra hozta az elmul években a dokumentumait. Ha egy ország ilyet tesz még akkor is csak hülyeségből?! Engem az ilyen dolgok győznek meg arról,hogy az idegenek itt vannak. 30-40 évig titkolták most meg mindenki adja ki az adatait. Na és amit több ezer szemtanú látott egyszerre? Mind meghülyült? Nemhiszem!
2012. ápr. 29. 16:42
 9/30 A kérdező kommentje:
2012. ápr. 29. 16:54
 10/30 anonim ***** válasza:

A kormányok hadászati fejlesztései nagyrészt titkosak. Így ha épp tesztelnek valamilyen újdonságot, amit ugye a hétköznapi ember azelőtt sosem látott és most véletlenül találkozik vele, akkor az más nem is lehet, csak ufó. Az emberiséget meg nem kell fokozatosan szoktatni, ez nem fog pánikrohamot okozni.

Eddig még semmi kézzel fogható bizonyíték nincs idegenekkel kapcsolatban. Én nem azt mondom, hogy nincsenek, mert a világegyetem olyan hatalmas, hogy biztosan máshol is kifejlődtek értelmes lények, de hogy ide nem jutottak még el, az teljesen biztos. A Föld csak egy tű a világegyetem végtelen szénakazlában.

2012. ápr. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!