Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehetséges hogy az eddig...

Lehetséges hogy az eddig észlelt idegen űrhajók kamerázzák a föld eseményeit majd leadják a bolygójukon és jókat röhögnek rajta?

Figyelt kérdés
2012. máj. 2. 13:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Igen!

Pl.: a GYK-ről is készülnek fotók, és szétröhögik magukat.

2012. máj. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
miért ne? ők is tanulmányoznak minket mint mi a hangyász sünöket, vagy ha nem is röhögnek rajta de vizsgálják!
2012. máj. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De jókat mulathatnak az emberi hülyeségen. :D
2012. máj. 2. 14:28
 4/13 anonim ***** válasza:
Az tuti! :)
2012. máj. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 nzsuzsa válasza:
Szerintem is, külonosen rajtunk röhögnek, hogy ez alatt a kis életünk alatt hogy tudjuk egymást marni és gyilkolni!!
2012. máj. 3. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Szerintem inkább jókat sírnak rajta. Ijesztő lehet a számukra ,hogy a rohamos technikai fejlődésünk mellé, nem társul erkölcsi fejlődés. A bölcsesség nélküli technologia fenyegetés lehet a számukra. Sikerült rendesen elkanyarodnom a témátol .
2012. máj. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ha elkezdik olvasni a gyiket,megoldódik az invázió probléma, mert egyszerűen kisül az agyuk...
2012. máj. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én sokkal inkább ezt tudom elképzelni, mint a jó és segítő szándékú lényeket,akik kimentenek minket a katasztrófából, mint valami megváltó... Csak nevetni tudnak rajtunk.
2012. máj. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 lacatka ***** válasza:

Ki látott itt UFO-T?

ÉS MIÉRT NEM SZÓLT NEKEM?

KI VOLT AKI EDDIG IDEGEN ŰRHAJÓKAT ÉSZLELT?

A mese és fantázia világot hagyjuk.


Nézd barátom, eddig senki semmilyen idegen űrhajót nem észlelt !!!Legalább is a reális valóságban ,ha te ezt másképpen tudod, akkor az csak annak köszönhető, hogy :

1)

Nem múltál még 8 éves.

2)

Még hiszel a mesékben.

3)

Be dőlsz a "ratyi" médiának!

4)

Vagy egyszerűen csak szórakozol velünk.

2012. máj. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mindig van egy-egy hozzászóló, aki szereti az iróniát, csak nem érti. Ezért olyan sokszínű ez a kategória. (is)
2012. máj. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!