Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A Reptoidok átjöhetnek egy...

A Reptoidok átjöhetnek egy dimenziókapun?

Figyelt kérdés
Ismikkel idéztünk egy ilyen dimenziókaput. Tákoltunk egyet roncs autóalkatrészekből és működik. Átjött rajta egy krapek ilyen ősz hajú és fehér szeme volt, valami könyv volt a kezében és azt akarta hogy térjünk át a vallásukra, holnap jön vissza. Valami bot is volt a kezében. Mi lehetett ez?
2012. máj. 14. 20:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
32%
hülye gyerek ezzel a kérdéssel rontottál 100000értelmiség pontot beee KIESTÉL HAGYD EL GYAKORIT ÉS A BOLYGÓT MOST!.
2012. máj. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
67%
mit szívtatok?
2012. máj. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
A bácsi visszajön holnap, lerugatom a seggedet erről a bolygóról kisgyerek. Az ORI-vel nem lehet packázni.
2012. máj. 14. 20:56
 4/19 A kérdező kommentje:
Most nem azért, de honnan veszitek ezt ? Honnan tudjátok hogy nem voltak itt ? Miért te itt voltál ?
2012. máj. 14. 20:58
 5/19 anonim ***** válasza:

ÉN LÁTTAM MÁR ILYET !!!


Nálunk a csatornafedél alakult át dimenziókapuvá, és abból mászott ki egy ősz hajú férfi! Láttam ahogy átjött egy másik dimenzióból!!!

Nála is volt egy könyv és nekünk a címét is elmondta: Oráj-is-sex xD

2012. máj. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Én régi rádióból csináltam dimenziókaput, Nórát a szópódémont akartam áthívni, de foglalt volt. Majd máskor átjön.
2012. máj. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen! Nálam a szoba ajtó változott dimenzió kapuvá, és érdekes módon nem pasi jött ki, hanem egy nő. MÉGHOZZÁ TELJESEN UGYAN ÚGY NÉZETT KI MINT AZ ANYÁM!!! MÉG A HANGJA IS OLYAN VOLT!!!
2012. máj. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

MI a tökömért kell őt szivatni??? mi van ha holnap után jön

egy linkel készített róla egy képet ? Miért ne lehetne igaz?

Az idegenek bármire képesek , (mondjuk most, tényleg , "kicsit" hihetetlen )

2012. máj. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
+ mi az az ORI ? (netán az OBI ? :3
2012. máj. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

itt:

[link]

2012. máj. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!