Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek ez mi volt?

Szerintetek ez mi volt?

Figyelt kérdés
Az égen 5-6 narancssárga izé repült, nem villogott hanem teljesen narancssárga volt és ami körülvette az is ilyen színű volt. Először azt hittem hogy repülő, de nagyon gyorsan szálltak és fura formájuk volt. Elég közel is voltak. Szerintem hullócsillag se lehetett. Ez mi volt szerintetek????? Egy barátnőmmel voltunk és nagyon megijedtünk. :S
2012. máj. 20. 01:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
Nem tom de nem hiszem hogy ufo-k.Sok különös jelenség történhet az égen.
2012. máj. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

De ilyet még életemben nem láttam. Olyan furcsa volt.

Esetleg egy meteor volt ami több darabra hullott és még nem égett el, és azt láthattuk. Nemtudom, de ilyesztő volt. :S

2012. máj. 20. 01:22
 3/18 anonim ***** válasza:
mikor történt?
2012. máj. 20. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
mikor és hol történt ez?
2012. máj. 20. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%

Lampionok?

Miért nem fényképeztétek le?

2012. máj. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Bizony a méltán híres lampionokról van szó. Bár úgy tudom most már nem ajánlatos "eregetni" de néha még fel-fel eresztenek néhányat.
2012. máj. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Tegnap este 11 körül volt. :S Nem tudtuk lefényképezni, mondtam hogy nagyon gyorsan elszálltak. Olyan mintha repülők lettek volna. De 100 hogy nem azok voltak!

Ja és egy parkban voltunk ahol sok fa volt így már nem is láttuk aztán merre mentek. :S

Ma mondta az egyik ismerősöm, hogy ők is látták tegnap, mikor a gyümölcsösben voltak. 2-szer látták hogy elment felettük. :O És ők se tudják mi lehetett.

2012. máj. 20. 13:34
 8/18 A kérdező kommentje:

Megnéztem, hogy mi a lampion...hát nemtudom. Szerintem nem ez volt. Bár kicsit hasonlít rá, a színe miatt.

De mindegy is az a lényeg, hogy ne UFO-k legyenek.

2012. máj. 20. 13:37
 9/18 anonim ***** válasza:
csöcs
2012. máj. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer mi is összeijedtük magunkat egy ilyen eset miatt, akkor tüzijátékoztak is, ez vált gyanússá. mint kiderült lampionokat eregetett valami humoros egyén. 100 méterről tényleg ufónak néz ki.
2012. máj. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!