Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Igazam van? Nincsenek ide...

Igazam van? Nincsenek ide érkező földönkívüliek?

Figyelt kérdés

Nagyon belerágtam magamat ebbe az UFÓ témába és bizton állíthatom, hogy talán nem is érkeznek ide az űrből idegenek !


Gondold végig. A világűrben kimondhatatlan messzeségek vannak, a legközelebbi csillag fényévekre van innen és a többbiről még nem is beszéltem és nem lehet nagy sebességekkel utazni, maximum fénysebességgel ! Amivel is igen lassú az utazás, ráadásúl a test nem bírja ki az állandó utazást a gyorsulást és lassulást. Féregjáratokban pedig a test összepréselődik, tehát ez sem játszik.


Az egyetlen hitelt érdemlően létező földönkívüli faj a Reptíliánok pedig a föld alatt élnek és kifejlődésük a dinoszauruszok korában tőrtént. A kataklizma után hatalmas föld alatti barlangokba, üregekbe és az édesvizi, paradicsomi, pálmafákkal borított antarktiszi oázisokban élnek a Reptoidok, onnan jönnek ide.


Tehát lényegében nem a világűrben kell keresni az idegeneket hanem a föld alatt ?


2012. jún. 1. 19:47
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
van ebben valami, en is azon gondolkodtam, hogy a vulkanok csak alca es ott kuldik fel a szemetuket, ami mar nem fer el naluk, de megolvasztjak, mert az megis milyen lenne ha kozvetlen az ipari hulladekot dobalnak fel, meg igy legalabb nem olyan feltuno ...
2012. jún. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
75%

Ti ufóvadászok nem látjátok a fától az erdőt. Itt vannak az orrotok elött nap, mint nap és még igy sem veszitek őket észre.

Például itt van Kiszel Tünde, ő is egy ufo.

2012. jún. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 SSJGoku ***** válasza:
előbb tanuld meg a fogalmakat a Reptiliánakok a föld alatt élnek akkor már eleve nem lehetnek földönkívüliek
2012. jún. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
54%

"és nem lehet nagy sebességekkel utazni, maximum fénysebességgel "


De mi van, ha az ő fényük sokkal gyorsabb, mint a mienk?

2012. jún. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 A kérdező kommentje:
Én azért használtam a földönkívüli fajként tartják számon, de valójában földiek ők is. Éppen arra gondoltam, hogy ezek a földönkívüliek nem is idegenek, ha érted amit leírtam.
2012. jún. 1. 20:10
 6/61 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem csak azért jönnek, hogy elhordják előlem az eladó Csepel 250-es motorkerékpárokat és alkatrészeiket. Gyalázatos világ..
2012. jún. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
58%
6-os te nagyon hülye vagy xD. Amúgy olyan dolgokról vitatkoztok amiről igazán senki nem tud semmit.
2012. jún. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 Shai-Hulud ***** válasza:
70%

"és bizton állíthatom, hogy talán nem is érkeznek ide"

Én is biztosan állíthatom, hogy talán! :-DD


"De mi van, ha az ő fényük sokkal gyorsabb, mint a mienk?"

Na EZ viszont nagyon fáj...... :-)


Pedro

2012. jún. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 A kérdező kommentje:
Pedró milyen sötét ember vagy te. Nem is mondtam ilyen hülyeségeket, hogy az ő fényük gyorsabb.
2012. jún. 1. 20:28
 10/61 anonim ***** válasza:

#4-es vagyok

Pedro, pont azért írtam, hogy fájjon!

2012. jún. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!