Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Emlékeztek még Szükarira?

Emlékeztek még Szükarira?

Figyelt kérdés
2012. jún. 3. 15:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Régen nem szokott ide írni, mert ez nyelvtanilag helytelen. Amit te akarsz mondani, az a "régen írt ide".
2012. jún. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

nem trollt,akartam írni,szegények nem tehetnek róla,hogy a fajuk neve hasonlít egy ember által kitalált negatív szóra.


De nem léteznek hrollok!!!!!!!Csak kitalált egy szót a beszívott haverod.De az a másik sem az a vaxhjitplrmjjklir vagy mi a szar nem emlékszem az sem létezik!!!De szerintem ezt a vaxhjitplrmjjklir-t hányás közben találta ki:He iszok még egy kis sört.Ne hányni fogsz.Dehogy is!Áhhhh ez jó volt.Basszus hányni fogok!!!vaxhjitplrmjjklir!!!

2012. jún. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
2012. jún. 4. 20:06
 14/19 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__olda..

Errefele még lehet találni kérdéseket,ahova válaszolt.

2012. jún. 4. 20:07
 15/19 anonim válasza:
jézusom... a troll nem "ember által kitalált negatív szó" :D te jó ég, ennyire deformálódik a kultúra? a troll egy mitikus lény, egy nagy, buta, agresszív mathafacka
2012. jún. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
a régen szokott írni igenis helyes nyelvtanilag.. tudom, mert nyelvszakos vagyok(bár spanyol, meg olasz, de idegen nyelvhez elég jól kell ismerni a sajátot is..)
2012. jún. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Gábor54 válasza:
Én meg MAGYAR nyelv szakos alkotó vagyok, ezért javaslom arra az esetre, ha valami "régen volt szokásban" az idegen nyelvek némelyikében meglévő, a magyarból látszólag kiveszett "régmúlt" használatát: "szokott volt ide írni" = 'régen, korábban szokása volt az ide írás, de már nem az, újabban nem ír'! (Ha valaki el akarja kerülni a magyarban idegennek érzett összetett régmúlt időt, akkor körülírhatja a "régen írt ide"-formulával, de abból éppen az hiányzik, hogy "szokásba volt". Ha a gyakorító alakot használja: "régebben írogatott ide" - az nyelvileg pontosabb, de ott meg az "írogat" hellyel-közzel pejoratív ízével kell számolni.
2012. jún. 17. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Gábor54 válasza:
"SzokásbaN" volt, a csájen billentyűzet lehagyta a nö betűt, hadd égjek! XD
2012. jún. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Pietrosol ***** válasza:
Egyébként én emlékszem!Tényleg szűk volt és ari,de állítólag mára minden megváltozott,tág lett és pokróc!
2012. jún. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!