Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A földönkívüliek szerint mi...

A földönkívüliek szerint mi az élet értelme?

Figyelt kérdés
őK előrébb tartanak a fejlődésben pl űrhajóznak, biztosan tudják mi az élet értelme. Jóval többet tudhatnak mint mi ? Ha találkoztatok velük, kérdezzétek meg és írjátok meg mert érdekel. Ha már beszélgettetek róla, mondjátok meg.
2012. jún. 3. 18:36
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
5%
Én találkoztam egy reptoiddal és azt mondta,hogy az az élet értelme,hogy világuralmat szerezzenek.
2012. jún. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
30%
Honnan a büdös f@szból tudjuk?!! Mikor nem is találkoztunk még földönkívüliekkel?!
2012. jún. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Az elsőnek igaza van, de a spirituális idegenek véleménye is érdekel. Vannak itt akik találkoztak igazi idegenekkel pl; Diator, 404-es, Árpád, Szűkari. Csak kélrlek írjátok oda válasznak hogy kik vagytok, nehogy trollnak higyjkelek titeket.
2012. jún. 3. 18:57
 4/30 anonim válasza:
27%
Galaktikus utikalauz stopposoknak.(film)benne van a válasz.
2012. jún. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
84%
42
2012. jún. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

Attól függ, kinek az életének mi az értelme.

Az embereknek az, hogy rabszolgák legyenek. Ezért gyártottak minket.

2012. jún. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
65%

1. Végre meghódítani a földet

2. Leigázni a rajta élő embereket

2012. jún. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
79%
csak a 42 lehet. másnak nincs értelme.
2012. jún. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
41%
Én komolyan mondom hogy befosok!!!Ilyen beteg kérdést is rég olvastam.Honnan tudod hogy űrhajóznak meg hogy okosabbak nálunk ha nem is találkoztál velük?Vannak bolygók ahol élnek egysejtűek és azok is földönkívüliek b...meg!Azok okosabbak nálunk?Bár nálad biztosan de ha lehet ne magadból indulj ki.És ki a tököm már ez a 404 meg Árpád?Ezek valami helyi fasza gyerekek akik elolvastak két UFO-s könyvet és rohadt nagy királynak érzik magukat.Néztem pénteken is egy UFO-s kérdést(mondjuk annak több értelme volt) és ott is említették ezt a két gyökeret meg még valakit de a harmadiknak már nem emlékszem a nevére.És a földönkívüliek szerinted milyen nyelven beszélnek?Magyarul vagy esetleg Angolul?Biztos mindenki szót értene velük lefogadom.Főleg a 404 mert ő állítólag úgy is akkora májer.
2012. jún. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Amikor találkozni szoktam velük, akkor nem ilyen dolgokról beszélnek. A magyar lányok szépségéről, a francia borok ízvilágáról, az olasz konyha nyálcsorgató zamatáról áradoznak. Aztán benyomnak 5-6 Borsodi Bivalyt, majd csendesen elalszanak.
2012. jún. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!