Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Kinek milyen kapcsolata volt...

Kinek milyen kapcsolata volt már földön kívüli lényekkel?

Figyelt kérdés
komoly válaszokat várok.
2012. jún. 6. 22:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Házastársi.
2012. jún. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
nagy bátyám nikotinilipián avagy kátrányos helyzetű földönkívüli mindig füstöl
2012. jún. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Hát szerencsére csak a szomszéd Baszos Pisztát és a feleségét Gizi Nénit szokta éjjel felkelteni hogy elfogyott a kávé!
2012. jún. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
jó akkor b*sszátok meg a f*szt
2012. jún. 8. 14:25
 5/25 anonim válasza:

Nekem van olyan nagyon közeli ismerősöm, aki komolyan állítja, hogy rendszeresen elrabolják. Annyira rátelepedett ez az életére, hogy elvittük orvoshoz. Végig meg voltam róla győződve, hogy mentális beteg. Vizsgálta pszichiáter, foglalkozott vele pszichológus, de ezt az állítását leszámítva semmit nem találtak nála. Minden másban kifogástalan. E miatt kezdtem el foglalkozni a témával és egyre több dolog látszik igazolni az állításait. Nagyon nehezemre esik hinni neki vagy csak kis részben is igazat adni neki. Tényleg segíteni akarok neki, de nem vagyok képes túllépni az állításainak igaz/hamis értékelésén. Elültetett pár bogarat a fülembe és nem tudok mit kezdeni vele.

Úgyhogy a kérdésedre válaszolva, van olyan igazoltan nem mentális beteg, jó intellektusú ismerősöm, aki rendszeresen a vendégük.

Ha másnak is van ilyen rokona, barátja, szívesen olvasnám az élményeit, megoldásaikat.

2012. jún. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:

5. hozzászólónak (most éppen az előttem lévő):

Nekem is volt ilyen rokonom (unokatestvérem), sőt van is. Mi eleinte nem foglalkoztunk vele, csak úgy éreztük bekattant, de mindenkinek van stiklije. Az övé még elviselhető, hiszen nem iszik, nem költ pénzt, nem rombol, nem erőszakos. Szerintem ezt mindenképpen látni kell. Ha orvoshoz viszitek, akkor teletömik gyógyszerekkel és ott lesz teljesen leszedáltan. Az jobb? Szerintem nem.

Ezért az unokatestvéremet rábeszéltem, hogy adja el a lakását, költözzön a szomszédomba és majd vigyázok rá. Teljesen felépült a gyógyszerekből, most is mondogatja, de dolgozik, normálisan él. Szerintem ennek kell örülni. Védd meg a többiektől, ne engedd, hogy orvosi esetként kezeljék. Nem azért, mert igaza van vagy nincs, hanem puszta emberségből.


Az, hogy van-e logikusnak látszó érvelése, más kérdés. A saját világában persze, koherens a világképe. Kérj bizonyítékokat, de csak szépen, lassan, ne legyél erőszakos. Én azt kértem tőle, hogy amikor elviszik, hozzon el onnan valamit és mutassa meg nekem. Szerintem ez az a hozzáállás, ami nem ellenséges, humánus és nem is erőszakos. Jobbat nem tudok.

Ha pedig hoz valamit... akkor majd gondolkodok :)

2012. jún. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Hát nem pont ilyen emberekre gondoltam, itt a városomban van egy öreg nő aki mesélt az ufókról, de az is valamilyen szinten be van kattanva, amúgy nagyon jóindulatú és segítőkész. Csak nem értem, hogy miért mindig az olyan embernek mutatják meg magukat aki elmeháborús. Ez érdekes. Ha egyáltalán igazak az állítások.
2012. jún. 10. 14:05
 8/25 anonim ***** válasza:

Én nem tudom mire vélni, hogy álmodtam velük. Tudom, hogy álom volt. Mégis valóságos volt. De érdekes módon 2 helyen voltam egyszerre álmomban, az egyik a konyha volt, ahol apuval beszélgettünk a másik az ágyam, ahol már félálomban voltam, és láttam, hogy a szürkéknek nevetett lények ott állnak az ágy körül. De mindkét helyszínt láttam az álmomban.

Ennyi volt, nem tudom, hogy ők most tényleg ott voltak-e vagy sem... :D Nem is az, hogy nem hiszem el, hanem nem akarom elhinni inkább. :D

Bár néztem ilyen filmet amiben voltak, szóval lehet csak az agyam csapott be :)

2012. jún. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:

Kérdezőnek:

akiről írtam, az a hétköznapokban normális. Mondhatni magasan képzett (amennyiben 3 diplomára lehet azt mondani), eligazodik a hétköznapokban, kifejezetten jól érvényesült. Amíg nem cipelték el kórházba. Most így, gyógyszerek nélkül kezd visszaállni. Szerintem gyógyszerek nélkül (ahogyan most is) nem mondanád rá azt, hogy valami gond van vele.

Amikor rákezd az UFO-kra (bár nem így nevezi őket), akkor tekintenek rá őrültként. Nekem már nagyon régen megmondta, hogy a Mars felszíne alatt van fagyott jég, de a nagy nyomás miatt a mélyebb rétegekben folyékony. Ezzel vitába szálltam vele, majd papíron levezette hány méter mélyen lesz folyékony, az adott légnyomás és talajösszetétel függvényében.

Úgyhogy semmiképpen nem beteg, csak "mi" tartjuk annak. Én nem tudom mire vélni. Ma reggel elmondta, hogy az utolsó eltérítésekor gyereket is elvittek ezek az idegenek és ő próbált nekik segíteni, hogy ne féljenek. Miközben hallgattam, egy cseppet sem kételkedtem abban, hogy komolyan átélte. Holott képtelenség, mert nem szállt le semmilyen űrhajó este, sem reggel.

2012. jún. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:

Pont végső kétségbeesésemben olvastam vissza és pont jókor!

Az ismerősöm is értelmes embernek számít. Abszolút józan, más dolgokban racionális. Ma délben azzal állt elő, hogy este mi történt vele. Ő is sok gyerekről számolt be, akiket elvittek és ez volt nekik az első út az idegenek bolygóján. Meg kellene nézni, hogy volt-e este ilyen film. Hátha onnan veszik az ötletet.

2012. jún. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!