Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Magyarországon van olyan...

Magyarországon van olyan ufokutató, mint Amerikában Budd Hopkins? Aki feltárja az elfeledett vagy blokkolt emlékeket?

Figyelt kérdés
2012. jún. 13. 11:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, 404
2012. jún. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szepesi Mária
2012. jún. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Számomra félelmetes, hogy egyesek milyen könnyen dobják magukat hozzá nem értő emberek foteljaiba, hogy hipnotizált állapotban mindenfélét halluzzanak. Előző élet, blokkolt ufo-s emlékek, kíváncsi vagyok miket fognak még kitalálni és, hogy vajon mikor ötlik majd fel az emberekben, hogy hipnotizált állapotban ha nagyon akarják bármit be tudnak képzelni maguknak, a hipnotizőrnek igazából nem is kell csinálnia semmit.
2012. jún. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Utolsó! Vannak olyan emberek,akiket érdekel,hogy talán történt vele valami a múltjában amire nem tud emlékezni! És szerencsére vannak olyan emberek,akik ebben segítenek és értik a dolgukat,ergo szakemberek! Az meg,hogy hipnózisban bármit beképzelhet az ember,hát elég lökött elmélet.Az igaz,hogy ha a hipnotizőr,pszichológus, aki végzi a hipnózist olyan rávezető kérdéseket tesz fel,akkor a a páciens akaratlanul is fog ufós eltérítésre emlékezni,ezt aláírom! Ezért kell a független,hangsúlyozom hozzáértő szakember,aki tud segíteni az emlékeket felidézni! Na aztán meg 404-ről inkább egy szót se ejtsünk,mert őt sok mindennek gondolom,csak hozzáértőnek nem :D!

Második válaszólónak: nem hallottam erről a hölgyről és nem is tudom,hol lehetne vele kapcsolatba lépni,de tegnap megnéztem egy ufo magazin elejét és szerintem az ott felsorolt szakemberek is tudnak valami okosat mondani ha egy e-amilt küldök....

2012. jún. 15. 08:55
 5/8 anonim ***** válasza:

A tudatos álmodással foglalkozom egy ideje, az egyik technikánál tudatosan kell elaludni, ami azzal jár, hogy meg kell tapasztalni az úgynevezett hipnagóg hallucinációkat és az alvásparalízist. Azt, hogy ilyenkor hallucinál e az ember és, hogy mit nagyban befolyásolja az, hogy mik az elvárásai, mit hallott a dologról. Ugyanakkor vannak olyanok akik semmit sem tapasztalnak. Ezek után szerinted milyen eredménnyel zárulhat egy olyan hipnotizálás amire kifejezetten azért ment az illető, hogy feltárja a "blokkolt" emlékeit?

Egyáltalán volt már olyan eset, hogy az illető elment ehhez a hipnotizőrhöz és azt találták, hogy nem nem rabolták el és nincsenek blokkolt emlékei?:)

2012. jún. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

hát én hallottam olyanról,hogy nem találtak semmit....Amúgy azt sem tudja senki megmagyarázni mi idézi elő az alvásparalízist,csak sötétben tapogatóznak.Mi van,ha pont az idegenek csinálják,hogy azt mondhassuk: "áh,ez csak alvásparalízis volt,semmi több!" ?

Mindegy is, a kérdésem változatlan és tanácsokat ,ötleteket várok! Aki segíteni nem tud,az meg inkább maradjon magának :)!

2012. jún. 15. 12:04
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem elég jól megtudják tippelni, hogy mi okozza az alvásparalízist, azt pedig, hogy miért szintén elég könnyű megérteni;)

Amúgy régen boszorkányokat hallucináltak, (innen a lidércnyomás szavunk) akkor régen boszorkányok idézték elő?

2012. jún. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát,ha csak tippelgetik,mi okozza,akkor az nekem nem elég bizonyíték.... :P
2012. jún. 18. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!