Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért kedvelik ennyire az...

Miért kedvelik ennyire az ufók mexikót?

Figyelt kérdés

Nem telik el nap hogy ne érkezne, újabb érdekes felvétel mexikóból, ahová már szinte haza járnak az ufók. A mexikói hadsereg is elismerte, hogy sűrűn járnak hozzájuk és eme világraszóló kijelentés sem tántorította el az idegeneket, hogy ismét visszalátogassanak kedvenc helyükre ! Vajon mi okán ?


[link]


2012. jún. 24. 18:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
leszallast meg gyakorolni kell, mer ez szetesett, nem baj majd jon masik
2012. jún. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:

Lehet szeretnek tequilázni meg senoritákat felszedni és elvinni őket világkörüli utra részegen! Lehet ezen okok miatt zuhant le Roswelben is a 60-as ébvekben ufó!!


Európába azért nem járnak mert sok a román vendégmunkás minden országban és még a levegőben szétkapnák majd eladnák szinesfémnek!!

2012. jún. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

"A mindössze félperces videóból nem derül ki, hogy milyen égi jelenség is borzolta a kedélyeket."


Csak te és a hozzád hasonlók olyan hülyék csak, hogy azt higgyék hogy ez ufó.

Nincsenek is ufók! Ahogyan isten sincsen. Csak a hülye képzeletetek szüleménye!

2012. jún. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Statisztikailag lehetséges hogy vannak ufók de szerintem ha el is jönnének nem csak repkednének itten hanem felvennék a kapcsolatott velünk!
2012. jún. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
meg elrabolnak az ufohivoket
2012. jún. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
És megerőszakolják őket :) És téged is megfognak :)
2012. jún. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
de en elvezni fogom, hehe :D
2012. jún. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Majd jól megszondáznak :)))
2012. jún. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon egyszerű!

Régen 15ezer évvel ezelőtt peru részén még fejlett civilizációk éltek, és élték minden napjaikat!

Az ott lévő civilizáció, peru hegységek menedéket jelentettek az ott élő civilizációknak, Az andok hegység gazdag volt gyersanyagban és aranyban! Mexiko egy köszponti hely volt az idegenek számára, úgy tudom hogy a moricz jános taygeoszi barlangjában a mai napig élnek idegen lények, ezek a barlangrendszerek több száz kilóméter hosszúak! És több kilóméter mélyek lehetnek! Ezekben a hegységekben, fémlapokat találtak olyan írásokkal amiket a mai napig nem fejtettek meg.

Mexiko egy olyan hely ami kötettésben van a sarkokon élő idegen fajokkal!


Remélem segítettem: (diator voltam)

2012. jún. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen, köszi Diator ! Arra még nem is gondoltam, hogy az őseiket látogatják meg akik barlangban bújkáltak.
2012. jún. 24. 22:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!