Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az ufok milyen társadalmi...

Az ufok milyen társadalmi berendezkedésben élnek? Náluk is kapitalizmus van, vagy kommunizmus vagy esetleg teljesen más?

Figyelt kérdés

2012. jún. 25. 11:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Nemzetiszocializmus van náluk,ha jól tudom.

Majd megkérdezem.

2012. jún. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Vakatorizmus.
2012. jún. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
66%

Diator vagyok.


Egyik faj, az inunakik civilizációját ismerem! Persze ezt olvastam, ezért nem tudom hogy igaz vagy sem. Minden esetre érdekes:

-Az ott élő civilizáció szabad, nincs befolyálva sem a Bankrenszerektől, sem a kormánytól, sem pedig más katonai szervezetektől, sem peddig a pénztől!!!


-Ez a civilizáció a földbe épített házakban élnek, ezálltal a természetet nem bántsák, és a fejük fölött is termeszthetnek nővényeket. Az utódaik laboratoriumi körülmények között születnek, ez azért van -hogy ne legyen beteg az új Inunakik. Ezek a lények hüllő szerűek, a bőrük pikkelyes, de hófehéres!

A társadalom élén egy tanács áll, aminek a tagjait (nem tudom hogy évente választják a tagjait, úgy emlékszem 1-2 év.) bizonyos idő után váltják... Van egy sorrend, hogy ki következik a tanácsba, a tanácsban akkor lehet újra úgyan az a személy tanácstag, amikor már körbement az egész nép a tanácsban lévő idejére... (nem tudom értiteke a kifejezésemet.) Tehát nincs semmi esély arra hogy egy tanácstag később újra tanácstag legyen, mivel több millió, vagy milliárd tanácstag után lehetne újra tag az a X-személy.


A szabadlelküség úralkodik: Mondok egy példát: Az Innunakik járműve , egy városban több helyen található meg! Akinek szüksége van egy járműre az oda megy és elvisszi, ameddig akarja addig használja, de ha már nics rá szüksége akkor vissza visszi oda ahonnan elvitte.


Az ott lévő társadalom egységes. Ha valaki elakarja hagyni a bolygót, elmehet! Nem kell engedélyt kérni senkitől, a jármű adott, bármi kell az adott. Tehát a szabad elv, szabadság, és mindent az egyetértés megosztás alapelvén müködő társadalom ez!


-Hozzá tenném, hogy nem tudom -hogy ezek a lények léteznek-e..

Lehetséges hogy igen!

2012. jún. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
de jó nekik! :) mi, emberek soha nem érjük el ezt a jólétet és szabadsáot :(
2012. jún. 25. 12:25
 5/23 anonim ***** válasza:

Elérhetjük, az emberiségen múlik!


Tudod a munka világában-a pénz világában befolyás alatt áll az elme, a szellem.

a tudat nem másra összpontosul hogy egyik napról a másikra élj!

2012. jún. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 KLászló válasza:
Komolyra fordítva a szót, egy magasabb civilizációban (nálunk még csak őskor van) a kapitalizmus a legkevésbé elképzelhető. Az a társadalmi rend amelyben a jövőben talán az emberiség is élni fog sokkal közelebb áll majd a kommunizmushoz.
2012. jún. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom vagyis jól értesültem, bizonyos írások szerint. Akkor mint ahogy minden fajnak, a mi fajunknak is egyetlen egy feladata van (nem dolgozni másnak, tehetősebb embernek cégeknek)hogy spirituális fejlődést érjen el, tanuljon.
2012. jún. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Az UFO-knál nincs társadalmi berendezkedés, mert az azonosítatlan repülő tárgyak nem élőlények és jellemzően nem földönkívüliek.

Viszont a földönkívülieknél előfordul az anarchiától a legszigorúbb katonai diktatúrán keresztül a minden törvény/szabályszegést halállal büntető társadalomig minden, amit el tudsz képzelni. Egyrészt ugye a legtöbb, majdnem az összes galaxisban élő faj egy sok évmilliárddal ezelőtt kihalt, az emberekhez egyébként nagyon hasonlító fajtól származik. Ők egyedül éltek a galaxisban, nem volt élet körülöttük sehol szinte, ezért amikor a kihalás közel volt számukra, a legtöbb bolygóra életet telepítettek és beprogramozták, hogy hozzájuk hasonló intelligens fajok alakuljanak ki. Bizonyos élőlények DNS-ébe még egy üzenetdarabot is bekódoltak, amiket összeállítva egyik egyedük holografikus üzenetét kapjuk, amiben elmagyarázza ezt az egészet. Ezért tehát a galaxisunkban élő intelligens fajok társadalmi berendezkedése a legtöbb esetben megegyezik a Földön is megtalálhatóakkal, leszámítva olyan szélsőségeket, mint a Ferengik kapitalizmuson túli pénzközpontúsága és kapzsisága, a Klingonok iszonyú vadsága (ez nálunk az írott történelem előtti embercsoportoknál lehetett talán jellemző, de még az sem biztos) vagy a Vulkániak logika-központúsága és az érzelmeik teljes elnyomása.

Röviden ennyi.

2012. jún. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Nézd, mivel náluk van telepátia és használják is, így a vezetőik nem lophatnak, csalhatnak, hazudhatnak. Innentől kezdve tök mindegy milyen a társadalmi rendszerük, mert nem szívnak vele !
2012. jún. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Ja és elfelejtettem, hogy tökéletes demokráciára is van példa. Az elcseréltek abban élnek, igaz ehhez az kellett nekik, hogy szó szerint egy egyeddé tudjanak összeolvadni. Bár amikor birodalmat kezdtek építeni, azt már autokratikus és teokratikus alapokra helyezték, katonai támogatással, de ettől a saját fajuk társadalmi felépítése semmit sem változott.

De a Q kontinuumban is valós demokrácia van, igaz nekik meg az kellett hozzá, hogy fizikai test nélkül létező, emberi szemmel mindenható, halhatatlan telepatikus lényekké fejlődjenek.

2012. jún. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!