Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hisztek az UFO-kban? én régen...

Hisztek az UFO-kban? én régen hittem, sőt néha még most is van pár fura érzésem. Nektek nem?

Figyelt kérdés
2009. júl. 8. 11:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Abban 100%-ig biztos vagyok h a földön kívül is van élet sőt az is meggyőződésem h vannak nálunk is fejlettebb és inteligensebb lények valahol "odakint".

De hogy havonta jöjjenek ide és mindig Texasi búzamezőkre csak azért h egy karikát rajzoljanak oda.. nos ez több mint baromság. Ha vannak is UFÓ-k pontosabban földönkívüliek és ha már kapcsolatba is léptek velünk sztem arról mindenki tudna nem hiszem h titokban tartanák.. És ugye megint az amcsik.. 90%-ban csak oda szállnak le csak őket rabolgatják el és csak ők láttak valami fura izét az égen... Agymosott hülye népség.

Igen vannak földönkívüli lények de nem jöttek még ide soha és nem ráztak még kezet senkivel addig meg az egész csak néphülyítés meg hitegetés.

2009. júl. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
71%

Nekem az a véleményem hogy léteznek.Amerikai tudosok találtak már foldonkivulieket de a dolgokat nem mondják el....

itt van egy vidi(másoljátok be magatoknak,ha megakarjátok nézni)--- 3:20-tól érdekes :)

2009. júl. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
55%

elozo vagyok a vidit meg elfelejtettem itt van:

http://www.youtube.com/watch?v=coh0iFpIblg&feature=related

2009. júl. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
75%
most az az új hogy a víz alól jönnek ki..
2009. júl. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
81%
tuti, hogy vannak és ezt az amerikai fő fejesek tudják is csak nem merik elmondani, mert kitörne a hiszti az amerikai körébe.. viszont azt nem hiszem, hogy lejárnak ide..
2009. júl. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
94%

Szerintem léteznek.Mert nehéz elhini hogy a főldőn

vanak csak élőlények és a galaxis-ban nincsenek.

Szoval ha milliádnyi bolygo van akor nem lehet hogy semelyiken se éljenek.Őszefoglalva:hiszek bennűk.

2009. júl. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
33%

Semmiképp sem zárnám ki őket a palettáról, úgy mint ahogyan egyesek élből elutasítják, meg hogy hülyeségnek tartják. A világűr végtelen; az hogy mi vagyunk (amennyire fel tudjuk fogni jelenleg) annak a valószínűsége=1 (100%)

végtelen*1= végtelen :)

Nekem ez a képletem.

Az, hogy a víz alól jönnek nem új (csak kérdés, hogy ki alkotta ezeket a dolgokat) lásd: - > "Hitler háborús fegyverei - UFO-k a Harmadik birodalomban" c ismeretterjesztő filmt.

2010. máj. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
47%
hmm. őszintén nemtudom hogy hiszek-e benne. néha megfordul a fejemben hogy igen mivel látni dokumentum filmeket meg képeket stb...
2010. máj. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem egész biztos léteznek földönkívüliek!
2010. máj. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
89%

Én részemről hiszek az UFO-kban,mert azok 1000000%-ig biztosan léteznek(UFO: Unidentified Flying Object azaz azonosítatlan repülő tárgy)

A földönkívüliek létezését jelenleg sem bizonyítani, sem egyértelműen kizárni nem lehet, bár az valószínű, hogy nem csak a Földön alakult ki élet, így a kérdés elsősorban arra vonatkozik, hogy az élet megjelenése milyen gyakori az univerzumban. A közvetlen bizonyítékok hiánya ellenére a földön kívüli élet hipotézise kutatható, egyrészt az élet fennmaradásához szükséges környezetek, másrészt az élethez szükséges, vagy az általa termelt (biogén) anyagok felfedezésével. A földön kívüli élet kutatásával az asztrobiológia tudománya foglalkozik.

2010. máj. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!