Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Nem értem a a rák az a "reptoi...

Nem értem a a rák az a "reptoid" mert amíg nem jöttem erre az odalra sehol sem hallottam róla?

Figyelt kérdés
Ha tudtok küldjetek olyan videókat vagy egyszeűen akármit hogy többett megtudhassak eme érdekes lényekről.

2012. jún. 28. 20:32
1 2
 1/11 Reptoid Altábornagy ***** válasza:
73%

Jó hogy nem hallotál rólunk te ember, egyfolytában töröljük a hireket mindenhonnan , csak a k*rva szürkék ezt a oldalt megfertőzték és itt nincs hatáskörünk, altábornagyként, a reptoidok egyik legnagyobb vezetőjeként gondoskodom arról hogy kevesen tudjanak rólunk! Ha már szürkék elbaszták!


Köszönöm reptoidok nevében hogy érdekesnek nevezel, de nem sokára vége!

2012. jún. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem hülyeség,és nemtom hogy most óriás gyíkok vagy űrlények és megőrülök tőlük az oldalon!

2012. jún. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Üdvözlet!


Ahogyan az altábornagy elmondta mi ezen az oldalon közöljük a világgal , hogy hányadán állunk.


Olvasd el az általatok "Lacearta" interjuh-t , De annak ne higgy , hogy mi nem akarunk támadni ! Ott megtalálhatsz minket.


Ha további információt, akkor írj egy privát üzenetet !


Altábornagy , ha még visszatérsz ehez a kérdéshez , ezúton is szeretnék tisztelegni előtted !

2012. jún. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Reptoid Altábornagy ***** válasza:
Elfogadom, ezért neked adok 3 db sshhhkah-t! Majd megpörkölsz pár szerencsétlent vele!
2012. jún. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Egyelőre bőven elég, ha annyit tudsz, hogy mi, reptiliánok vagyunk az emberiség végzete.


A többit december 21-én.



Mandula ezredes

2012. jún. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Pietrosol ***** válasza:
Ellopták a reptoidok a hozzászólásomat?
2012. jún. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Reptoid Altábornagy ***** válasza:
Jó látni Mandula ezredes, majdnem jól mondta, de nem csak mi, és nem mi kezdtük!
2012. jún. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kossz a válaszokat kedves reptoid parancsnokok.
2012. jún. 30. 13:10
 9/11 Reptoid altábornok válasza:

Nem számít hogy ki milyen videót küld,mert bármelyik lehet fake... a mai emberi technikákkal teljesen élethű fotókat és egész jó videókat lehet készíteni,és ha olvasni akarsz rólunk mondjuk "wikin" akkor tudnod kell angolul :)


Üdv:Reptoid altábornok



[link]

2012. jún. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Reptoid altábornok válasza:
Pietrosol: bocs,nem tudtam megállni,kellett a válaszod mert ki akartam próbálni az új kütyümet :D
2012. jún. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!