Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Erről mi a véleményetek?...

Erről mi a véleményetek? Www.Youtube.com/watch? V=z1fWdnqfFRE

Figyelt kérdés

Nagyon kérek mindenkit hogy ha teljes mértékben hazugnak is tartjátok, normális ,elfogadható formában kommentáljátok!


Köszönöm.



2012. jún. 29. 14:16
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
2012. jún. 29. 14:18
 2/23 anonim ***** válasza:
2012. jún. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Ez a video Holdkelte néven is fent van youtube-n. Erről az a véleményem, hogy igaz, amit elmondanak, bár nem vagyok tudós, nem vizsgálom éjjel-nappal a Holdat, nem dolgozom a nasanak, sem a seti-nek. Egyszerű ember vagyok, de én úgy vélem, hogy sok igazság van ebben a filmben.
2012. jún. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Én is simán hihetőnek tartom.

Nem lepődnék meg ha igaz lenne.

2012. jún. 29. 14:42
 5/23 anonim ***** válasza:
A hold egy Reptid bázis, érezd ahogyan a gyíkok elszívják az erődet !
2012. jún. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Tom Benko ***** válasza:
Már volt, nem is egyszer, szét is lett cincálva. Nézzél utána a Tudomány topikban. Ott találsz hozzáértőket is, nem csak retardált konteósokat. (@2: David Icke azoknak is díszpéldánya. )
2012. jún. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Jaj, ez az, amelyik szerint a Hold valójában zöld? :D Vicces. Az még sose nézett fel az égre? :D Azért ennyire mélyre nem kéne süllyedni...


Talán ez is érdekes lehet: [link]

2012. jún. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Senki se tudhatja biztosra mi az igazság....
2012. jún. 29. 15:27
 9/23 anonim ***** válasza:
Ja? Akkor minek kérdezgeted? :D Szerintem meg a Hold rózsaszín, és unikornisok lakják. Na? Csinálok róla Paintben egy videót, felrakom jutúbra, és majd jól elhiszed.
2012. jún. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Jajj nemár....

Te elhiszed ezeket a baromságokat hogy miért nincsenek csillagok a képeken meg ezeket?

Ezért szoktam mondani hogy mindent meglehet magyarázni de nem mindent lehet elhinni.....

Lassan az jön hogy a Pista bácsi villogott az új bringalámpájával amit a Tesco-ba vett leárazva...Az volt az a tárgy amit sokan összekevertek egy ufo-val :D

Nemár....

2012. jún. 29. 15:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!