Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » 404 melyik forumra koltozott at?

404 melyik forumra koltozott at?

Figyelt kérdés
Lehetoleg levelbe mert ha ide irjatok az reklamozas lenne.
2012. júl. 20. 21:58
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

mey.moy.su

De igénytelenebb mint a gyk, mert ott még több az unatkozó tizenéves tudatlan...

2012. júl. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
tehaiksz
2012. júl. 20. 23:33
 3/10 anonim ***** válasza:
197 kérdést tettek fel 404nek. Az igen! Az egész fórum csak 404 miatt működik. A fejlécbe a gyertyás ember az biztos a 404.
2012. júl. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A fejlécbe az is oda van írva hogy "Szkeptikus mentes"... Közben meg több szkeptikus van ott, mint itt gyk-n. Én például elkezdtem kommentelgetni, teljesen normális válaszokat írtam. Az igazat írtam csak le -hozzáteszem nem szkeptikus válaszokat-, és a harmadik nap után kitiltottak... Szóval ennyit erről a hányadék fórumról. Pár tizenéves moderálja, akik kitiltanak mindenkit, akik nem az ő véleményükön vannak. Egy csomó kérdést is törölnek.
2012. júl. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Erről beszélek:

[link]

Az értelmi szint az megvan...

2012. júl. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 x) ***** válasza:
Szerintem azért választotta 404 azt a fórumot mert ott még több a befolyásolható tizenéves akik a saját kis fantáziavilágukban élnek, nem tudják elkülöníteni a valóságot a meséktől. És mivel semmilyen élettapasztalatuk nincs, tökéletes áldozatok az agymosáshoz. Ha 404 azt kezdené terjeszteni hogy a Föld igazából reptoid alakú, azt is elhitetné velük. Szóval kedves 404 manipulálásból csillagos ötös.
2012. júl. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Engem is kitiltottak mert nem értettem, hogy hogyan lehet 404 internete egy hajléktalan nevén?! Amikor csak az fizethet elô a szolgáltatásra aki lakcímkártyával tudja igazolni, hogy azon a címen lakik ahová a szolgáltatást szeretné kérni, akkor pedig ha van utcával és házszámmal ellátott lakcím kártyája, akkor pedig elviekben nem hajléktalan. Na szóval ezért az ártatlan kérdésért tiltottak le. Vagy azért mert nem vagyok tizenéves aki minden benyel attól aki Monday valamit, de alátámasztani nem tudja. A kérdésre válaszolva: a fórum valóban az amit az elsô válaszoló leírt.
2012. júl. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem van hajléktalan haverom és 3 lakcímkártyája is van saját nevére szól és mind más címekre :D
2012. júl. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tényleg? Hogyan csinálta? A BM adatbázisban elméletileg csak 1 lakcím lehet megadva. Mondjuk ha lopott......

Lehet, hogy a hajléktalan ismerősöd 404 hajléktalan ismerőse?

2012. júl. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem lopott saját nevére szól. Régen 3 helyen is lakott és nem adta le a lakcímkártyákat a hivatalba amikor elköltözött azt jelentette be hogy elhagyta őket közbe megtartotta mind a 3-at. Hajléktalan de amúgy jó fej. Az internetszolgáltatók nem néznek utána hogy most tényleg ott laksz-e ami a lakcímkártyádon van. Van kártyád oszt jóvan. Nekem se néztek utána. Ha modemes interneted van akkor bárhova viheted az internetet nem vagy helyhez kötött. Nekem is modemes van mert ha utazom is tudok netezni a vonaton. Nekem olyan van hogy annyit használok amennyit feltöltök de van olyan is hogy fix összeg és korlátlan. Sok variáció van.
2012. júl. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!