Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek ez kamu videó?

Szerintetek ez kamu videó?

2012. aug. 8. 12:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Az. Eleve, ilyet látnék, minimum elkiáltanám magam, hogy hé emberek, azok ott mik? Nem, csendben lekamerázza az egészet...
2012. aug. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Antimod ***** válasza:
100%

Első: ha megnézed a videót, nem kellett kiabálni, rengetegen nézték az utca több pontjáról.

Nem hiszem, hogy kamu a videó.

2012. aug. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 intrepid ***** válasza:
Azért gondolom, hogy nem kamu, mert akkor nem lenne ilyen remegős elkapkodós, hanem akkor szinte profi módon meg lenne filmezve.
2012. aug. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Sztem kamu. Odáig még talán elhittem volna, amikor az első nagyobb folt mozgott az égen, de amikor a végén az a 3-4 sok apró is repkedett, azon már nagyon látszott h kamu.

Az meg h páran nézték még, sztem nem jelent semmit. Ha akarnék én is tudnék szólni pár ismerősnek, h a videó kedvéért nézzenek fel az égre, miközben én videózok, aztán felrakjuk jútúbra. Szal ez nem igazán számít.

Én azt mondom megrendezett. Ha valóban igazi lenne a videó, akkor nem a jútúbon kéne nézegetni, hanem a tv-ben, újságokban is már rég benne lenne. Most nem a Blikkre gondolok..:D

2012. aug. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Antimod ***** válasza:

"Ha valóban igazi lenne a videó, akkor nem a jútúbon kéne nézegetni, hanem a tv-ben, újságokban is már rég benne lenne."


Számtalanszor volt már ilyen, de nem fognak ötpercenként leadni egy ilyen hírt.

2012. aug. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"Azért gondolom, hogy nem kamu, mert akkor nem lenne ilyen remegős elkapkodós, hanem akkor szinte profi módon meg lenne filmezve."


Pont akkor a legremegősebb, ha kamu, hogy valósághűnek tűnjön.

2012. aug. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Én igazából nem tudom eldönteni, hogy kamu e. Hiszek a földönkívüliekben, de azt nem igazán tudom elképzelni, hogy idelátogatnak. Bár ki tudja. Ez a videó elgondolkodtató, de bennem is felmerült, hogy azok az emberek, akik nézelődtek, simán benne lehetnek a buliban. Mert pl a videó legelején, elmegy egy szerelmespár, és nem igazán néztek ki úgy, mint akinek a feje fölött ufók repkednek. Simán elsétáltak. Ha én ilyet átélnék, biztos nem baktatnék tovább...


De aztán lehet igaz is.

2012. aug. 8. 15:16
 8/12 anonim ***** válasza:
"Az meg h páran nézték még, sztem nem jelent semmit. Ha akarnék én is tudnék szólni pár ismerősnek, h a videó kedvéért nézzenek fel az égre, miközben én videózok, aztán felrakjuk jútúbra." Azért elég nehéz egy ilyen nagy városba, pont olyan útszakaszt keresni, ahol csak te meg az ismerőseid járnak éppen. Biztos lenne több járókelő.
2012. aug. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ma már olyan fejlett a technika hogy nem lehet eldönteni hogy eredeti vagy hamis-e.
2012. aug. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Miért sétál valaki csak úgy ok nélkül egy bekapcsolt kamerával? Oké lehet túrista..... de akkor miért a járdát kamerázza? A másik az, hogy csak 2-3 ember nézett fel, az meg lehet, hogy előre meg lett szervezve. Szemből is jönnek emberek és azokon látszik, hogy nem nagyon érdekli őket mi van az égen.... hát hogy a viharba ne érdekelné őket! Ha tényleg ott lett volna valami arról ők is tudtak volna! Szerintem kamu.
2012. aug. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!