Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért van az hogy az emberek...

Miért van az hogy az emberek azt hiszik hogy az UFO-k "repülő csészealj" vagy ilyesmivel közlekednek?

Figyelt kérdés

Szerintem ezt a csészealjat még 1700 környékén kitalálta valaki és megrögzült mindenki fejéven...

Ha valaki kamuzik UFO-kal kapcsolatban, akkor miért rögtön egy csészealjat készít?



2012. aug. 23. 01:33
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
fejében*
2012. aug. 23. 01:37
 2/24 anonim ***** válasza:
Mert ez az általánosan elfogadott "tény".
2012. aug. 23. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
74%
hallottam valami olyasmit, hogy a nácik kísérleteztek ilyesmivel, de mivel ez titkos volt, azt mondták, hogy földönkívüliek,
2012. aug. 23. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
78%
Ez az, amikor az ismeretlen utáni vágy elkapja a primitívebb közegeket. Ha feldobok több kilométer magasra egy zöld macskát, akkor valaki komolyan veheti, és beivódik több ezer év történelmébe...
2012. aug. 23. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
11%
Mert tv által agymosottak... A hollywoodo gyár jól végzi agymosó feladatát.
2012. aug. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 x) ***** válasza:
46%
Ja, pontosan a filmek miatt. A régebbi UFO-s filmekben még nagy szemű szürke/zöld kis emberkék vannak (gondolom mert könnyű volt kivitelezni őket) és csészealjakkal közlekednek. Pedig az a vicces hogy nem éppen a leghatékonyabb dolog repülésre, szerintem a légellenállásán bőven lenne mit csiszolni hogy áramvonalas legyen.
2012. aug. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
30%
Azért van mert tényleg repülő csészealjakkal közlekednek. A feljegyzések bizonyítják, hogy már az ókori Rómában is sokat láttak belőlük, volt olyan csata Kr.e. 74-ben amikor be is avatkoztak a rómaiak oldalán.
2012. aug. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
61%

UFO = unidentified flying object = azonosítatlan repülő objektum. Egy kis fogalomzavar került a kérdésedbe!


Gondolom a földönkívüli lényeket érted alatta. Bocs de frászt kapok mikor helytelenül használják.


Maga a csészealj forma szerintem onnan ered, hogy távolról nézve majdnem minden ellipszisnek látszik, a szem/fotó felbontóképessége miatt. Még akár egy repülőgép is, ha picit oldalról nézed, és nem pont alatta vagy Rossz fényviszonyok közt meg pláne.

2012. aug. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
63%
Hát űrhajónak/repülőnek ostoba forma az tuti. Biztos van áramvonalasabb, ha meg intelligensebbek, csak ki integrálták már a vezérgörbéket. Közeg más bolygón is van. Ha nem hülyék, akkor biztos jó kis hajót építenének nem forgó frizbit.
2012. aug. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
76%
ezt egy pali (nem tudom ki, gondolom akkor láthatta is) mondta még rá valamikor az 1900-as években, hogy olyan alakja van mint egy csészealjnak, azóta csészealj a neve. lehet aztán roswell óta hívják annak, mert azóta van nagyon sok észlelés.
2012. aug. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!