Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ez melyik dokumentumfilm volt?

Ez melyik dokumentumfilm volt?

Figyelt kérdés

Arról volt benne szó, hogy az "idegen" faj ami látogatja a földünket (a szürkék), valójában időutazó emberek a távoli jövőből. Merthogy évmilliók múlva az evolúciós fejlődés miatt kb úgy néznek ki majd az emberek: nagy fej, mandula szemek, vékony végtagok, alacsony testmagasság stb.

Szóval melyik volt ez a dokumentumfilm? :) nem is tudom már hol láttam.



2012. szept. 13. 18:07
1 2
 1/12 anonim válasza:
0%
"ezoterika"... hova tévedtem?! :/
2012. szept. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Ebben a témában nem készülhetett dokumentum film, csak kitaláció.
2012. szept. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A discovery channelen volt, de Én sem tudom mi volt a címe.
2012. szept. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Ez a Pista élete című film.
2012. szept. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

milyen elcseszett idióták járnak ide??!

Egy kérdésre nem tudtok normálisan válaszolni? Azt hiszitek vicces a szánalmas baromságotok?

A harmadik válaszolón kívül mind marhaságokkal spamoljátok a kérdést. de b*zdmeg ha lövésetek sincs a válaszról, takarodjatok innét.

Mellesleg okoskának (2. Válaszoló) mondom, nézz már utána mit is hívunk doku filmnek.. Valós dolgokról, eseményekről volt szó a filmben, csak azok mellett felvázoltak néhány hipotézist is. De attól, mert elhangzik néhány találgatás, már nem fogom mesefilmnek nevezni..

És nem mondtam, hogy én ebben a dologban hiszek, csak erre a momentumra emlékszem a filmből, de sok más érdekesség is volt benne, ezért keresem.

Amúgy jah, lehet discoveryn vetítették.

2012. szept. 13. 23:11
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Azért szerintem én is normális választ adtam, de kösz, hogy azt meg sem említed !
2012. szept. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Talán ez? "Ősi idegenek- paleoasztronauták". A youtube-on fent van, ott leellenőrizheted. Lehet nem pont erre gondoltál, de ez is erről a témáról szól.
2012. szept. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

ma 23:13

ne fárasszuk egymást.. jó?

2012. szept. 13. 23:20
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem fárasztalak, de úgy néz ki neked csak az a normális válasz, amit te annak tartasz. Nem is tudom, hogy akkor minek kérdezel.
2012. szept. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

ma 23:18

igen igen :D ez volt az nagy valószínűséggel. ismerős az a bozontos hajú, meg a fura akcentusos csóka.

De jó, ennek több része is van, király.

Köszönöm a normális választ amúgy. :)

2012. szept. 13. 23:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!