Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerinted mi állhat a "Phoenix...

Szerinted mi állhat a "Phoenix-i fények" mögött?

Figyelt kérdés

2012. szept. 14. 10:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
Gondolom az is egy nagyobb jelzés volt a jó földön kívüliektől, hogy jelezzék hogy nem vagyunk egyedül a mindenségben. És, hogy közel sem tudunk eleget. A világunk "háttér" vezetői elénk raknak egy manipulált világot, hogy ellegyünk és tudattalanul dolgozzunk nekik. Az általuk vezetett minden, pl.: hírek, nasa, újságok nem fogják neked elmondani az igazságot, helyette minden mást fognak feltálalni eléd. A legjobb módja a manipulálásnak, ha azt hiszed szabad vagy.
2012. szept. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
5%
A reptoidok.Mi más?
2012. szept. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én naiv, még normális válaszokat vártam :D
2012. szept. 14. 11:27
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Reptoidok.
2012. szept. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 SSJGoku ***** válasza:
0%
Toronto Raptors NBA
2012. szept. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Szerintem ufók.Csak senki,aki tudja nem valja be.
2012. szept. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Épp láttam erről egy filmet, nagyon valószerűnek tűnt.

Ha nem valami titkos gép próbarepülése volt akkor szerintem tuti UFO :)

2012. szept. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
hasonlót láttak Ilionisban 2004-ben is, akkor 3 fénypont kötött össze egy háromszöget és forgott is közben, több km-es körzetben látták, videozták. azóta sem találnak rá magyarázatot.
2012. szept. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Hallottam róla, szerintetek ezekre tényleg az a legjobb magyarázat, hogy egy idegen civilizáció hajóját látták?

Ha több ezer ember látta és videó is készült akkor csak volt ott valami, ellenben radar képe nem volt. Ti értitek, hogy miért van ilyen? Ha ezek itt vannak és szemmel láthatóan nem igáznak le minket, akkor minek kérkednek a gépeikkel ilyen titokzatos módon?


Bocs nem én tettem fel a kérdést :)))

2012. szept. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Gondolják, ha már a gépeiktől így beparázunk, akkor lehet nem kéne leszállni, és bemutatkozni teljes valójukban. :)

Aztán lehet nincsenek is pilóták a gépeikben, csak olyan mint amiket mi küldözgetünk a Marsra, ide-oda (robot), csak nagyban :)

2012. szept. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!