Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért kell világvégét beharang...

Miért kell világvégét beharangozni minden tizedik-huszadik évre?

Figyelt kérdés
Eddig már 3 világvégét éltem meg...a napfogyatkozásit, a 2000. esztendőt, és idén lesz a harmadik. És láss csudát, nem jöttek a reptoidok, krixkraxiak, guargumik meg motherbookdriverek elfoglalni a Földet! Mégis mi az értelme ennek a folytonos világvége-baromságterjesztésnek?

2012. szept. 17. 17:52
1 2
 1/18 nagylzs ***** válasza:
100%
Értemle nem sok van. Az emberi képzelet határtalan. Néha úgy tűnik hogy a tudatlanság is az. :-)
2012. szept. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ó, több világvégét éltél te meg. Tavaly is volt kettő azt hiszem. Legalábbis egy biztos.


Egyébként: vannak, akik élvezik, hogy rémisztgetik az embereket ilyesmivel. Igazából valóban nem lehet olyan rossz érzés, hogy te kitalálod, hogy teszem azt holnap pont olyan nap van, amikor a közelünkben van egy meteor és ez csak azt jelentheti, hogy... aztán erről beszél az egész világ.

Meg persze sokan nem kitalálják, hanem komolyan elhiszik, hogy azért, mert mondjuk közelebb lesz a Mars, eljön a vég. Túlzottan vallásosok, szektavezetők.

2012. szept. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
ha észre vetted minden szökőévre mondtak világvégét....
2012. szept. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
100%
Én ezen az oldalon néztem meg, hogy hány világvégét éltem túl. Ez lesz nekem a 19. :) [link]
2012. szept. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Úgy érted minden 3.-4. évre? :)
2012. szept. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
A motherbookdriver az anyakönyvvezető, arról még nem hallottam, hogy ők igáznának le minket :D
2012. szept. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
A "motherbookdriver" az amolyan joker szó a mindenféle kitalált képzelet beli földönkívüli fajra, érzékeltetve hogy mennyire gondolom őket komolyan :D
2012. szept. 17. 19:21
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem csak. Mondom, hogy az a jelentése, egy másik kérdésnél is a válaszba, az egyikbe le volt írva, meg neten is rá lehet keresni, kiadja.
2012. szept. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ne titkoljátok,hogy féltek a világvégétől.
2012. szept. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Azért, mert rengeteg a tudatlan, hiszékeny és ostoba ember.
2012. szept. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!