Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi az a Xénia láz?

Mi az a Xénia láz?

Figyelt kérdés
Annyit hallottam róla, hogy az űrhöz és az idegenekhez van köze, de ha beírom googelbe, akkor csak ezt a zenét találom: http://www.youtube.com/watch?v=_6VvQiQJG2c

2012. szept. 30. 22:44
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
És lehetett nyerni egy olyan kis ufóbébit is,emlékeztek rá,valami sorsolás keretein belül :D! Én nem nyertem,pedig én is jelentkeztem rá ...
2012. okt. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Fú, de sz.ar sorozat volt!

Akkor ment, amikor kicsi voltam, és a Szulák Andrea játszott benne.

Egy részt se tudtam végignézni!

2012. okt. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Neuhauser László válasza:
Jönnek a DRAKUF-ok (vagy mik)
2012. okt. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Neuhauser László válasza:
2012. okt. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Én azon lepődtem meg, hogy a Császár Előd meg Eördögh Alexa duettje a Tiltott szerelem, ennek a sorozatnak a CDjén jelent meg. Nem értem hogy függ össze vele:) Bár igazából a sorozat történetére se nagyon emlékszek, csak körvonalakban.
2012. okt. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
50%

Alexa zolg szerelmes lett Dexterbe, vagy valami ilyesmi rémlik.


Mondjuk, ki nem lett szerelmes Dexterbe, ugye?!


Holló Márta vagy mi a neve is benne volt, asszem.

2012. okt. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Jó sorozat volt az Űrgammaák, tetszett, bár leginkább Csilla zolg miatt néztem.
2012. okt. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Magyarországon nagy divat volt az B kategóriás SciFi akkoriban jelent meg videójátékban is az imerium galactica 1-2 haegemonia is, bár nem volt egy nagyszabású dolog, nem vetekedhettek a nagyszabású nemzetközi piacra szánt filmekkel-játékokkal, de szerethetők voltak.
2013. jan. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Mi lehet a valóságalapja?

Nem ellenőrizhető sajnos: eltolt párhuzamos dimenzióbeli Föld-szerű bolygó neve. Van olyan verzió, hogy államcsőd/

bolondokháza azt teszik és akkor észlelhető. Olyan verzió

is van, hogy vettek egy bolondot, hogy az akassza fel a röntgenbe őket, hogy tudjanak együtt játszani 1970-ben.

Avagy a LAN-parti őse. Szinisztert épp kihozták a zártosztályról a bolondhoz játékosként, mert kevesen voltak. A másik verzió az volt, hogy párhuzamos világ, de bolond is kell. Ő mindent elhitt. Ha államcsőd azt tette a bolond, akkor lehetséges, hogy a történések valódiak, de

a bolond augmented reality-ként tud tárgyakat űrhajókat, akár a Xénia bolygót is megjeleníteni.


A játék lényege az volt, hogy kerestek egy bolygót, ehhez

építettek egy űrhajót, ami 10km hosszú volt. Érdekessége az volt, hogy álltak benne az emberek még félúton is,

egész városszerű dolgok voltak benne: kőolajfinomító, zöldségnevelő. Az utolsó jó lehetőség a Xénia nevű bolygó volt, ami itt talán nem is létezik.


Szerintem az űrhajót megmondták a bolondnak. Az űrhajón

úgynevezett sziniszterek voltak, akik visszaalakították

a széndioxidot oxigénné. A nőkből lettek talán.


Induláskor elbúcsúztak téridővel klónozott hasonmásuktól,

a hányastól. Ők mentek végül az űrhajóval.


Másik érdekes dolog, hogy a Föld állítólag egy Terra(vagy más bolygóformált)formált bolygó, amire az emlékeztet, hogy mindenütt van "Sushi" étterem, ami annak emlékére alapult, hogy az idevezető űrhajóban az űrhajósokat nem hibernálva szállították, hanem "Sushi"-t csináltak belőlük és egy kis ajtó mögött voltak az űrhajóban, ez a Duke Nukem-ben látható: vörös fura rákfejű ember féltest egy pálcikára felszúrva, ami időnként visszatér és a Doom béli ember is így található meg benne a kereszt mögött, ha beverjük az ablakot.


Volt ennél jobb is, valójában ezt előzte meg az ideköltözés valamelyik külső bolygóról, ami ugye az Apollo 20 misszióval bukott le lásd másik kérdésem.

Azért, hogy meg ne haljon az űrhajóban, megtömték a

hasüregét sz*rral, lásd évmilliókig fennmaradt.


Akkoriban volt, hogy mentek az űrhajók és ha jó volt az egyik, akkor beszóltak rádión, hogy "Gondoltam, hogy megtömlek sz*rral!"

2013. aug. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ez egy jó régi kérdés! A Xénia Láz, egy általános iskolásokat tömörítő egyesület volt. A Xénia Láz Egyesület az Űrgammák című sci-fi sorozat köré épülő politikai szervezet / egyesület volt amelybe általános iskolás gyerekeket vontak be. A Xénia Láz Egyesület vezetője Schmuck Andor akkori Újpesti MSZP-s politikus, és az Űrgammák producer asszonya Czégé Zsuzsa volt. Az Űrgammák egy 160 részes televíziós sorozat volt az 1990-es években, és ehhez az Űrgammák sorozathoz kapcsolódva egy általános iskolásokat tömörítő gyerek szervezet jött létre amit röviden XLE vagyis Xénia Láz Egyesületnek hívtak. Ez a Xénia Láz Egyesület, egy politikai Egyesület volt amely általános iskoláskorúakat tömörített, egyesületbe. Még a Fidesz kormányra kerülése (1998) előtt csődbe ment az XLE, és bele olvadt az úttörő szövetségbe. Röviden ennyi.
2023. ápr. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!