Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehet hogy mégsem voltak a...

Lehet hogy mégsem voltak a Holdon?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy most azt fodog mondani, amit Én is a legvalószínűbbnem gondoltam. Az, pedig az, hogy voltak a holdon, bár az a holdutazás film, egy előre felvett földi sivatagban megkomponált felvétel, hogy legyen mit leadni, ha UFÓKAT találnak a holdon és mint kiderült a bennfentesek szerint találtak is. Ugye mindíg azt szokták mondani erre a hitetlenek, hogy van egy tükör a holdon és akkor ez bizonyítja, hogy voltak ott. Most arra gondoltam, hogy azt letudták dobni egy drónnal, egy robotrepülővel és az sem bizonyítja, hogy voltak a holdon, hiszen hiteles holdfénykép ma sem került elő, olyan amin a fény nem szórodi, mert nincsen légkör.
2012. okt. 4. 18:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
68%

"Nem szóródik a fény" a fényképen? Az ilyen hülyeségeket olyan emberek szokták leírni, akiknek gőzük nincs a fényképezésről. Egyébként ha a NASA mérnökei hamisítani akarnának Hold-felvételeket, akkor legyél nyugodt, hogy megcsinálnák úgy, hogy te, akinek minden ismerete a témában 3 obskúrus youtube-videó megtekintéséből ered, az életben nem ismernéd fel róla, hogy hamisítvány.


A holdraszállás sok ezer bizonyítéka között egyébként hadd említsem meg azt a több száz kiló holdkőzetet, amit visszahoztak a Földre a Holdra leszállt űrhajósok.


Egyébként egyrészt azt mondod, nem is jártak a Holdon, másrészt meg azt, hogy ufókat találtak ott. Totális káosz van a fejedben, öreg.

2012. okt. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
12%
Nem hinném,hogy UFO meg ilyesmi lenne a háttérben,de én is kételkedek a holdra szállásban.Mármint,hogy ott ember járt volna.
2012. okt. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%

Az a baj, hogy mostanában nagy divatja van annak, hogy mindenre azt mondjuk, h néphülyítés. Persze, biztos van az is, de most a te esetedben ez nem igaz, teljesen hülyeséget beszélsz.


Hogy nincs hiteles kép?? Több tízezer hiteles kép van csak utána kéne nézni


Nincs olyan kép amin a fény nem szórodik? 1 : a legtöbb kép elkészülésekor reflektorokat is használtak, amik megvilágították a felszínt


2: attól, hogy nincs légkör a felszín még visszaveri a fényt, pont ez az oka, hogy "világítani" látjuk az égen.


Az meg, hogy ufók vannak/voltak a holdon annyira abszurd, hogy nincs is értelme érveket felhozni ellene.


Ja és még valami, ha a holdig se jutottunk el gondolom meg vagy győződve arról is, hogy a Spirit és az Opporunity is csak a Szaharában készített képeket ugye?

2012. okt. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
92%

Bírom mikor nem járnak utána semminek, csak vaktában kiírnak egy kérdést.

Először is olvasgasd végig ezt az oldalt:


[link]


Mint láthatod, nem csak ledobták a tükröt a Holdra, mivel nagyon sok egységből állt, kábelezni kellett stb. Nincs az a drone amelyik ezt meg tudná csinálni.

Plusz ott a leszúrt zászló, a holdjárművek, egyéb elektronikai eszközök. Arról nem is beszélve, h akkor honnan lenne Hold kőzet.

Fogadd el, járt ember a Holdon, és nincs semmiféle összeesküvés.

2012. okt. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
91%

Meg mi az, hogy drón? Mármint olyan drón amit Afganisztánban vetettek, be? A pilóta nélküli REPÜLŐgépre gondolsz? Vagy egy űrszondára? Vagy mire? amúgy meg nem győzöm hangsúlyozni a bizonyítékokat, amit az előttem válaszolók már leírtak.

Na haragudj kedves kérdező, de te elég hülye vagy.

2012. okt. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Mitől olyan hihetetlen ez a holdraszállás? 1969, hidegháborús nyomásra kellett valami látványosat produkálni, ezért embert szállítottak a Holdra. Aztán rájöttek, hogy méregdrága, és nincs is ott semmi különös, csak vákuum meg kis gravitáció, meg esetleg kőzetek amiket egyelőre úgysem lehet ipari méretekben bányászni.


Hogy manapság miért nem mennek a Holdra? Egyrészt amint mondtam, nincs értelme. Másodszor, az emberi holdutazás egy veszélyes küldetés. Az első holdsétánál 10% volt az esélye, hogy nem térnek vissza az űrhajósok. Ma nem kockáztatnák ezért az embereik életét, nincs fegyverkezési verseny ami miatt megérné.

2012. okt. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%

Amit a TV-közvetít az egyenlő a manipulációval..

Nem tudhatjuk jártak e ott és ha igen mit találtak...

Lehet hogy okkal titkolnak el mindent de lehet hogy nem..

2012. okt. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 atilis ***** válasza:
0%
Ha a Holdra szállásnak 10% volt az esélye, akkor a tervezett Mars expedíciónak mennyi lesz? Ott sincs semmi, csak por, meg vákuum. Nahát, hogy a Holdon is vákuum volt, ki gondolta volna. Azért, mert néhányan elolvastatok néhány cikket, és tudományos értekezést, még ne gondolja senki, hogy a témában nagy rálátása lehet, hiszen az amerikai kormánynak biztosan, hogy van eltitkolni valója, gondoljunk csak a roswelli ufó-katasztrófára, vagy az 51-es körzet meglétére. Én nem azt mondom, hogy ezek mögött valódi földönkívüli tevékenység állna, de valami biztosan van, és olyan dolog, amit a kormány nem akar nyilvánosságra hozni.
2012. okt. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%

Én simán el tudom képzelni, hogy 69-ben nem voltak a holdon. Nyilván annyi lehetett a céljuk a kamu videóval, hogy elhiggyék a ruszkik hogy meg lettek előzve, és részt vegyenek ők is az űrversenyben, ami jelentősen megterhelte a büdzsét.


Az pedig mindenesetre furcsa, hogy rengeteg képen találhatóak elmosódott részek, amik a holdon készültek... Én szándékosságot vélek felfedezni.

2012. okt. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
50%

Hogy lehetnek ekkora gyökérf@sz emberek mint ezek az összeesküvéselméletmániás b.armok?-.-

Kedves kérdező!

Ha ennyire sok a szabadidőd, akkor inkább próbálj valami értelmes dolgot csinálni, a hülyeségek kitalálása helyett! Hidd el sokan megköszönik majd neked!

(lehet lepontozni majd ugy csinalok mintha érdekelne : ) )

2012. okt. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!