Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Üzenet egy másik zivilizációtó...

Üzenet egy másik zivilizációtól? Mi a Véleményetek?


2012. okt. 5. 15:38
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
65%
Én csak reménykedek, hogy helyesebben írnak, mint te, mert különben nem lesz egyszerű a dekódolás!
2012. okt. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Ha véletlenül ejtettem egy hibát, akkor ejtettem és kész.Nem azt kértem, hogy azt kommentáld! Egyébként sok ilyen kérdést kitettem, és mindegyikbe rejtettem egy kis hibát...érdekes ...mindenki abba kötött bele, és egyet gúnyolódott rajtam.Rendes választ meg senki sem adott,csak mindenki azt mondta magában, hogy ne ne még egy hülye, ne is foglalkozzunk vele...
2012. okt. 5. 16:05
 3/26 anonim válasza:
45%

Akkor most vagy az van, hogy mindenki h*lye és csak te vagy normális. Vagy neked kellene megtanulni legalább a kérdést normálisan leírni és kapnál normális válaszokat is.

Nem ismerünk. A kérdésed alapján ítélünk meg. Hogy vitatkozzunk veled fizikai és ezoterikai kérdésekről ha az iskolában még írni nem tanultál meg rendesen?

2012. okt. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Shai-Hulud ***** válasza:
69%

OK, akkor foglalkozzunk vele.


Szerintem ez az egész gabonakörösdi egy jópofa dolog, amivel hiszékeny embereket be lehet palizni. Ha egy értelmes civilizáció valamely egyede itt járt volna, akkor hatalmas értelmével talált volna sokkal egyszerűbb kommunikációs módszert is...

Nem is beszélve arról, hogy a világ végén lévő, teljesen érdektelen, 125-ödrangú falucska is azonnal az érdeklődés kellős közepébe tud kerülni, ha egy kellemes nyári estén Józsi bácsi, meg Pista sógor szépen letapossa a termést.


Én nem hiszem, hogy ez idegen civilizációk műve lenne, sokkal inkább, hogy szenzációhajhászásból, vagy egyszerűen csak a poén kedvéért egyszerű földi emberek csinálják ezeket a gabonaköröket.


De persze mindenki azt hisz, amit akar. :-)

2012. okt. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
28%

Én csak reménykedek, hogy helyesebben írnak, mint te, mert különben nem lesz egyszerű a dekódolás!


Csak kötekedni tudsz te paraszt a helyett hogy értelmeset írnál...


Szerintem ezek eggyértelműen üzenetek..

2012. okt. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
29%
Ez a film akkora gagyi, hogy folydogál a képernyőről. ))) Gabonajelek! Atyám! Valami új nincs? Már megint gabonajelek?? :o)) Milyen sivár fantázia...
2012. okt. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
72%

Én hiszek az űrlényekben mert lehet, sőt egész nagy az esélye hogy létezik élet a földön kívül is.

Lehet hogy csak az aratók unatkoztak :D

De igen valószínű hogy idegenek rajzolták.

Az utolsó részeknél amikor van az ufófej meg a cd és ott irja a szöveget hogy óvakodj a hamis ajándékoktól,és ők az átverés ellen vannak vagy valami ilyesmi.

Valószínüleg egy barátságos életforma, ezzel próbál meg minket figyelmeztetni, egy agresszívabb idegen fajra, akik később ajándékokat adnak majd hirtelen bumm leigáznak.

Trolloknak:Ez csak az én véleményem, ha nem tetszik nem kell fikázni írjatok ti ha olyan okosak vagytok.

2012. okt. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Hát persze... nem levelet írnak a barátságosak, meg nem jönnek kezetfogni, hanem mindig gabonában alkotnak! ))) És "véletlenül" mindig a földi elvárásoknak, földi fantáziáknak megfelelő képeket! ))) Hogy ezek milyen okosak! És ügyesek is! Biztos van egy nagy-nagy kombájnuk, azak művészkednek! )))
2012. okt. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 Antimod ***** válasza:
66%

Nem néztem meg a filmet, elnézést kérek, most nincs rá időm.


"egy kellemes nyári estén Józsi bácsi, meg Pista sógor szépen letapossa a termést"


Megnézem azt a Józsi és Pista bácsit, akik úgy letapossák a termést, hogy az egy levegőből látható rendkívül bonyolult mintát adjon ki szinte mértani pontossággal. Én nem állítom azt, hogy ezt csakis idegenek állíthatták elő, de egy bepiált komaság aligha képes erre.

2012. okt. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 Shai-Hulud ***** válasza:
52%

#Antimod


Jól nézd is meg, mert ilyet bárki tud csinálni, még te is.

De végülis igazad van, ezeket nem Pista sógor meg Józsi bácsi csinálta, hanem Robika és Gabika, két unatkozó srác.

[link]


Így jobb? :-DD

2012. okt. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!