Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ez biztos nem szem! Goa'uld...

Ez biztos nem szem! Goa'uld kommunikációs eszköz!?

Figyelt kérdés
[link]
2012. okt. 13. 13:23
1 2
 1/13 chrishu ***** válasza:
Ez egy reptoid anyahajó ürüléke
2012. okt. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Tévedsz, a Goa'uld eszközöknek nem puha kocsonyás részekből van a borítása, szép is lenne, mit gondolsz, Kínában gyártják nekik? Szégyent hozol az emberi fajra, és elveszíted az Asgard támogatást a hülyeségeddel!!
2012. okt. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy Goa'uld technika, ők mindent úgy lopnak más népektől. Ezért van az, hogy annyira korlátozottak és olyan könnyen legyőzhetőek. Mivel maguk sem imserik a lopott technológiák összes tulajdonságát.

Lásd a szarkofágről sem tudták, hogy befolyásolja az elmét is, ezért gyagyultak be és hitték magukat istennek.

Valószínűleg nem tudták mire való, ezért dobták el.

2012. okt. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

"Ez biztos nem szem!"

Ja, bocs! :DD


"A lehetséges magyarázatok között van, hogy a szem egy bálnához, egy kardhalhoz, vagy egy tintahalhoz tartozik."

Akkor ezek eleve kizárva? :)

2012. okt. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Persze, mert majd te jobban megtudod mondani, mint a tudósok, biológusok, hogy mi ez, nem? Ez egy szem!!

A Goa'uld-ok kitalált dolog. Javasolnám, hogy ne nézz annyi csillagkaput.

2012. okt. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Úr Isten ennyi humortalan idiótát xD
2012. okt. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
Ez nem humor kérdése. Képzeld nagyon is viccelődös és humoros ember vagyok. :) Viszont ez közel semmi vicces. Ez inkább olyan "unatkozom, ezért hülye kérdéseket teszek fel a gyk-ra" kategória...
2012. okt. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is így szoktam. :)
2012. okt. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2012. okt. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem meg humoros, jót nevet a válaszokon, meg mi is a kérdésen, istenem, unatkozik és? aki humoros az minden viccet ért, nem csak a sajátját...de van aki megértette, pont azért válaszolt úgy ahogy....
2012. okt. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!