Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » UFO lebegett a skóciai tanya...

UFO lebegett a skóciai tanya felett?

Figyelt kérdés

Edinburgh – Négy órán át lebegett egy titokzatos tárgy egy skóciai család vidéki otthona felett.


Morag Ritchie az éjszaka közepén ébredt arra, hogy négy lámpa világít be az ablakán, ami azért volt különös, mivel vagy harminc kilométerre élnek minden lakott településtől.

Az asszony azonnal felkeltette a családját, az ufót pedig lánya vőlegénye filmezte le. Ritchie-ék nagyon megijedtek, amiért a csészealj nem akart tágítani a házuk fölül, viszont volt idejük alaposan szemügyre venni. A család először repülőre gyanakodott, de ezt a lehetőséget később elvetették.– Ennyi időn át legfeljebb egy helikopter tud egy helyben lebegni, de az ekkora távolságból fülsüketítő zajt csapott volna – mondta Morag lánya, Cara.– Ez a valami azonban tökéletes némaságban lebegett felettünk, és szemmel láthatólag még pörgött is.A környékről mások nem jelentettek ufóészlelést, igaz, ha a tárgy valóban csöndben volt, aligha észlelhette a családon kívül bárki a jelenlétét.


[link]


2012. okt. 20. 14:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Egen! A családon kívül senki nem látta!Na ez az!
2012. okt. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Úgy látszik arrafelé nem ismerik a radart!Hogy közlekednek ott repülőgépek?
2012. okt. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
Kezdtem azt hinni, hogy a szerencsétlen paranormál.hu-sok vadásznak olvasókra kamukérdésekkel...
2012. okt. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Igen, már megint a reptoid-krixkraxi-lumbulábi megszállók :$
2012. okt. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%

Ahhoz képest h a titkos háttérkormányok és az idegenek leplezni akarják a szövetségüket, elég sokszor mutatják magukat. Na de nem baj, majd 404 elintézi őket az idegen űrhajójával:D

Nagyon rosszul mehet ennek a paranormal oldalnak, ha minden nap többször is reklámozni kell, h legyen egyáltalán látogatója.

2012. okt. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Nem az ufótól ijedtem meg, hanem a nőtől XD Egyébként mi a szart csinált volna ott 4 órán keresztül? És minek pörög? Erősen kamu szaga van...
2012. okt. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%

Kapsz pénzt azért, hogy itt reklámozod az oldalt? Mert ha igen akkor engem is vegyél már be.

De azt nem értem, hogy miért lebegne egy idegen hajó egy tanya felett több órán át. Meg csak ők látták, hát ez eléggé gyanús.

2012. okt. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Miért jó neked, hogy percenként linkeled be ezt a balf.sz oldalt? Komolyan kérdezem.


Másrészről: ez a sztori nagy kamu... több sebből vérzik, és ráadásul a paranormal.hu-n van...

2012. okt. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
hol a videó?
2012. okt. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ez egy nívós ufós hír oldal ! Olyanmintha a politika rovatba az MTI-ből linkelnének. Nagyon nívós ez a fórum is, ha nem tetszenek az ufók, keress egy másik topikot a fórumon belül én sem írom tele a számításteknika rovatot mert nem érdekel.
2012. okt. 21. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!