Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek David Icke normális?

Szerintetek David Icke normális?

Figyelt kérdés
2012. okt. 20. 17:30
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
76%
Melyik mítoszban vannak reptoidok? Ennyi erővel a tündérkék és manók is létező lények, hisz egy csomó mítosz szereplői. 2000 év múlva meg a predâtorra mondhatjàk, hogy létezett, hisz könyvek szólnak róla, meg filmek, mendemondàk.
2012. okt. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 mustafa33 ***** válasza:
Már gyerekkorában pszihiátriai kezelés alatt állt. Ez tény.
2012. okt. 21. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
Minden ősi mítoszban van egy kígyó aki bűnbe taszítja az embert, valamint a kígyó jelkép gyakran előfordul, pl a gyógyításnak is 2 kígyó a jelképe meg mittudém hogy miknek még:D A reptilián szót lehet hogy Icke találta ki, mert mindenhol máshogy hívják őket. De mondom elhinni nem kell mindent viszont mond jó dolgokat.
2012. okt. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 mustafa33 ***** válasza:

"...mond jó dolgokat."

ja, nekem az tetszik, hogy mi a turkotatár magyarok és kazárok a Sárkány csillagképből jöttünk. Szerinte.

2012. okt. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
82%
Én szeretem Dévid Ájkot, szerintem normális. Bár egy szavát se hiszem el, de azért szórakoztató.
2012. okt. 29. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
25%
Istenem, pont az ilyen selejt válaszolók miatt tartunk itt, ahol! David tanításai pont az olyan elfuserált otthon görnyedő, a munkahelyemen túl nem adó emberekről szól, mint akik ide kommentelnek, szánalmasak vagytok, a tolerancia meg alsófokon.. mi van, ha neki van igaza mindenben? Mi van, hogyha dec.21-ben az ő jövendölései fognak bekövetkezni? Tök mindegy lesz, jól pofára estek, aztán majd elpusztultok, ha viszont ez nem következne be, a saját robotéletetekbe döglötök majd bele, nekem mindenhogy jó lesz.. szánalmas banda..:)
2012. nov. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

"[...] szánalmasak vagytok, a tolerancia meg alsófokon.. mi van, ha neki van igaza mindenben? [...] ha viszont ez nem következne be, a saját robotéletetekbe döglötök majd bele, nekem mindenhogy jó lesz.. szánalmas banda..:) [...]


No comment!

2012. nov. 2. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim válasza:
38%
#26 Te egy nyomorult szar életű kis senki vagy, aki David Icke hülyeségeivel dobja fel az unalmas életét.
2013. márc. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
2013. márc. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
igen.
2013. márc. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!