Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek ez az új interaktí...

Szerintetek ez az új interaktív UFO-s színház megér 3 ezer forintot?

Figyelt kérdés

[link]


Valaki esetleg tervezi, hogy elmegy?



2012. okt. 24. 16:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem éri meg. Pénzt kiadni h megnézz egy nikecell űrhajót, meg egy műanyag bábút, szerintem pénzkidobás. Emellett gondolom elmesélnek pár sztorit, amit a neten is elolvashatsz, mint pl Roswell, Tunguska.
2012. okt. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk igen ez jogos. És ebből a pénzből már majdnem két showder klubra is elmegyek. :D
2012. okt. 24. 17:01
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem éri meg.
2012. okt. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen, ha jó helyről veszed a jegyet, kijön belőle a Showder klub, egyszer én is hozzájutottam olcsón.

Én nem mennék el ennyiért oda, inkább moziba.(az is 2-3 alkalom ennyiből, a James Bond új részét meg néhány nap múlva vetítik :D)

2012. okt. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Jegytípusok: Sector - 3 500 Ft


Szerintem kamu az egész. Majd ha minden tévécsatornán ugyanazt az adást nézzük online az egész világon, na akkor elhiszem :)

2012. okt. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
NNNNNEEEEEMMMM,Showder klub azt válaszd;)
2012. okt. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez egy interaktív színház emberek - tehát az előőadás részese vagy, és mivel ez egy színház (az előadás kb 70 perc) így teljesen korrekt ár.

Én már voltam ilyesminn, mondjuk meg is jártam, mert rossz helyre kerültem (beterített egy dinnye), hát ha érdekel, megéri. A stan upot tudod nézni ingyen youtubon is...

2012. okt. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Viszont Showderen már voltam és még sokszor akarok menni ,mert az tetszett. :D
2012. okt. 25. 00:32
 9/11 anonim ***** válasza:
Én biztos elmegyek,nekem megér 3000ft-ot!
2012. okt. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem azért nem ér meg, mert lemerem fogadni, hogy nics túl sok valóság alapja, ha lenne akkor nem lenne ilyen műsör, de mivel van ezért nincs:D
2012. nov. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!