Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a helyzet reptoid fronton?

Mi a helyzet reptoid fronton?

Figyelt kérdés

2012. okt. 31. 18:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
A loúk kerültek fölénybe.
2012. okt. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Na ez engem is érdekelne! Nyakunkon az invázió, de semmi új infó nincs se a Reptoidokról, se az Ellenállásról.
2012. okt. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
Rájöttek hogy lebuktak ,magyar politikusnak plasztikáztatják magukat.
2012. okt. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
52%

Nem volt elég amit Amerikára küldtünk?

Készül már a többi is

az utolsó várhatóan december végén érkezik ,de az majd minden élőlényt elpusztít a Földön.(Bocsi, de kell a terület túlnépesedtünk)

2012. okt. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 SSJGoku ***** válasza:
54%
A reptoidok már a spájzban vannak!!!
2012. okt. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
10%

Folyamatos helyzetjelentés:


[link]

2012. okt. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
51%
Jöhetne valami újabb hír is. Szenthelyi Árpád is írhatna már.
2012. okt. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
10%
a lóuk legyőztek őket a varázs veccőjük-kel
2012. okt. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

a reptoid invázió mit jelent pontosan? azt tudom, hogy idejönnek, le akarják igázni a földet, de mi célból? érdekelne, hogy ha majd én is szembetalálkozom eggyel az utcán, mit kell mondani neki, hogy kell viselkedni, félősek-e, vagy lehet feléjük határozottan közeledni. ugyanis szeretném majd megmondani nekik, hogy engem hagyjanak békén, mégis mit képzelnek? a legjobb lenne, ha a vezetőjükkel tudnék beszélni valamilyen módon. ez megoldható lesz majd? a vezetőjük szerintetek szóba áll majd velem?

komolyan kérdem, egyre több a bizonyíték a létezésükre, és hogy dec21-én megérkeznek.

2012. okt. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 x) ***** válasza:
85%

Az Ellenállás béketárgyalásokat próbál velük folytatni, lévén hogy a loúk a háborúból való kilépést tervezgetik. Egyetlen segítségünk a lumbulábi flotta, nekik azonban közeleg nemzeti ünnepük, amikor törvényeik szerint mindenkivel fegyverszünetet kell kötniük. Ilyenkor hatalmas 404 szobrok előtt áldoznak föl 5 csillámretekvámpírt.

De sajnos a tárgyalások nem sikerültek túl jól, a reptoidok foglyul ejtették Galambos Lajcsit, a titkos szuperfegyverünket. Az Ellenállás azonban újabb tárgyalásokban próbál megegyezni a Kolompár és Lakatos famíliákkal hogy lépjenek be az Ellenállás oldalán a háborúba. Szenthelyi Árpádot pedig kitüntették a RETEK díjjal. (Reptoid Ellenes Tevékenységekben Elöljáró Kitüntetés)

2012. okt. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!