Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Román vendégmunkás filmezett...

Román vendégmunkás filmezett UFO-t Skóciában (videóval) . Érdekes, nemde?

Figyelt kérdés

Jelenleg már UFO szakértők tanulmányozzák azt a néhány perces videót, amelyet Adrian Musat, Nagy-Britanniában dolgozó séf rögzített saját skóciai lakása ablakából. A Pitlochry városában történt észlelésről a BBC angol közszolgálati csatorna is beszámolt.


A negyven éves román férfi a nappalija ablakából örökítette meg a különös repülő tárgyat: - Azonnal elővettem a kamerámat, amikor megláttam azt a nagyon furcsa, leginkább egy csiszolt gyémánthoz hasonló alakú ismeretlen lebegő objektumot. Körülbelül harminc percig lehetett ott, délután fél öt és öt között, mialatt én egy alig két perces filmet készítettem róla.



- Ami ezen kívül még nagyon furcsa volt, hogy az objektum felett lévő felhő erősen vöröses színű volt. Az egész egy nyugodt, szélcsendes délutánon történt, közben semmiféle zajt nem lehetett hallani. Már másfél éve lakom ebben a lakásban és naponta többször is kinézek az ablakomon, de még sose láttam ilyesmit - mesélte a román vendégmunkás.


A férfi szeretné kideríteni, hogy mit láthatott aznap, ezért elküldte a felvételt az Angol UFO Szövetségnek (British UFO Association), hogy vizsgálják ki az esetet és derítsék ki a furcsa lebegő tárgy mibenlétét. Azt mondja, eddig sem zárta ki annak lehetőségét, hogy létezhet földönkívüli értelmes élet, de eddig csak az interneten, a tévében és filmeken látott ehhez hasonlót. Íme, a férfi által készített teljes vágatlan felvétel:



Közben a Doubtfulnews.com nemrég azt közölte, a BUFOA, vagyis a Brit UFO Szövetség kutatói máris bejelentették, megtalálni vélik a magyarázatot az Adrian Musat, román vendégmunkás által, a saját lakása ablakából készített videón látható gyémánt alakú fényjelenségre. A felvételt kielemző angol szakértők szerint szó sincs idegen űrhajóról. A képeken látható különös fény ugyanis szerintük egyáltalán nem a fák felett, hanem a fák között van és az csupán egy fakitermelő erőgép vezetőfülkéjének tetejére rögzített nagy teljesítményű reflektor fénye.

A szövetség munkatársai megkeresték a román férfi lakásának közvetlen szomszédságában elterülő Clunie erdő kezelésével megbízott cég illetékeseit, akik megerősítették, a megadott időpontban valóban végeztek fakitermelő munkát abban a körzetben.


Arról egyelőre nem érkezett beszámoló, hogy a felvételt készítő negyven éves férfi, aki másfél éve lakik abban a lakásban és naponta többször is ki szokott nézni azon az ablakon, de saját állítása szerint még sose látott ehhez foghatót, mit szól a vizsgálat eredményéhez.



http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=_sApu..


2012. nov. 15. 16:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

A szöveget sajnos nincs időm végigolvasni.

Kb. egy hete valamelyik kérdésben leírtam, ha UFO videót kellene csinálnom, hogyan csinálnám: Felengednék néhány lampiont, vagy hasonló színes, világító biszbaszt.

Nem megcsinálták? :D

2012. nov. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Nééédmáán...világító diszkógömb.
2012. nov. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

Hogy volt ideje kamerázni a színesfémlopás közben?



Amúgy meg fogadjunk, hogy ez megint parafosos cikk.

2012. nov. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%

Valaki segítsen, mert nem értek hozzá.

Egy felvételen miért vannak rajta a filmfelvevő kezelőszervei?


Amúgy valaki látott bármi értelmeset a felvételen a fényen és az egyszínű háttéren kívül?

2012. nov. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Ez már az invázió, emberek!!! Megérkezett a reptilián-krixkraxi-lumbulábi flotta! Kezdődik a megszállás!
2012. nov. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Elektronmaghéj19 ***** válasza:
93%
Veccő Veronika: hát úgy, hogy ufót akart színesfémlopni. Ezek a színesfémtolvajok is egyre telhetetlenebbek.
2012. nov. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
Ha rossz helyen száll le az inváziós hajó, hamar szépkapná a helyi szinesfém kartel. :DD
2012. nov. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ez egyáltalán nem lampion, teljesen más a formája nézétek meg jobban, ez ufó !
2012. nov. 15. 17:27
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Lampion is lehet UFO, amíg nem ismered fel..
2012. nov. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Van ien kockám eldobod és villog. :D

Háá miért nem én találtam ki egy ilyen vidit? :(

No majd rakok fel. :DDDD

csak előtte teszek bele elemet. :D

2012. nov. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!