Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mivel táplálkoznak az idegenek...

Mivel táplálkoznak az idegenek? Vannak finom ételeik? Vagy csöveken juttatják a táplálékot a testükbe?

Figyelt kérdés

2012. nov. 30. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Ezek az allitolagos "idegenek" mar regota kozismertek az emberiseg elott.

Innen tudhatjuk hogy taplalekaik a mi buneink. Akinek tobb bune van, azon jobban eloskodnek, csungnek, kisertik, kulonosen ejjel.

2012. nov. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Shai-Hulud ***** válasza:
79%
Emberevők...
2012. nov. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

Menü:

Fényleves,metélt meteorit gombócokkal

Térugrás ragu, párolt hulló csillaggal


Üdítő:

Ufocola

Zöldfej tea


Extrák:

Dimenzionális kanalak

Térugrás gyorsaságú pincérek

Fénysebességgel történő kiszolgálás


Cím:

Tejút 1.

Nyitva:Örökké

Cégüzemeltető neve és pontos címe:

Név:Zöld Elemér

Címe:Galaxis,Tejút 1.

2012. nov. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

mikor értitek már meg, hogy itt a gyakorin soha egy büdös értelmes információhoz nem lehet jutni az ufó témakörbe, volt egy megbízható személy, de ő is máshova ment, ne kérdezz ilyet, hiszen feltehetőleg csak unatkozol

kérem lepontozni!

2012. nov. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

#3

Ezen jót röhögtem :D

2012. dec. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ember húst fogyasztanak és december 21-én lesz a szüret ideje nem véletlenül szaporodott így el az emberiség
2012. dec. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Wadmalac ***** válasza:
Sajnos nem tudom pontosan. Csak remélem, hogy médiasztárjaink az étlapon vannak.
2012. dec. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
FROSTA halakat esznek
2013. jan. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Genica válasza:

Szerintem is hallal táplálkoznak.

A SUFO-észlelések nem véletlenek...

A halállomány sem véletlenül csak az emberiséggel hozható össze függésben és fogyatkozott meg.

Nem is az a nagy kérdés, hogy mit esznek most, hanem ha elfogy a hal, akkor mit fognak enni ? Mert hogy éhen nem vesznek az 100%.

Szerintem, ha a zárt autóból és lakásokból emberrablásokra képesek és a fal és fizikailag fogható anyagon való áthatolás számukra nem akadály, akkor akár a halottakat is megehetik és vissza helyezhetik a halottak csontvázait a sírokba, nyom nélkül simán...

Vagy legalább is a halottak nedvével...

Már ha csak a Chupakabrára is gondoltok, akkor egyáltalán nem lehetetlen, hogy képesek rá és ha a szükség úgy hozza, akkor a kényszer és a muszáj az tudjuk jól, hogy nagy úr...

Emberek is ettek még nem oly rég is emberi húst, ott vannak a szigetcsoportok, ahol kannibálok voltak és még lehet, hogy ma is vannak ilyen nép csoport…

De az is lehet, hogy a jó lelkek újra születnek a gonosz lelkek viszont az idegeneket élteti…

2013. márc. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!