Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » December 21-én a NASA szerint...

December 21-én a NASA szerint sem fog történni semi, de mi van ha mondjuk űrlények jönnek? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2012. dec. 8. 16:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

1. Ilyen híreket nem a NASA hatásköre lenne bejelenteni.

2. Tucatnyi más ország foglalkozik űrkutatással.

3. Ha tényleg jönnek az "űrlények", annak mi köze egyáltalán a NASA-hoz?

2012. dec. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ugyse mondják meg már rég tudnak a létezésükről..

Azthitetnek el az emberekkel a médián keresztül amit csak akarnak..Nem mondom hogy lessz ufo ivázió vagy ilyesmi.De szerintem nem mondanák meg nekünk ha közeledne valami a föld felé akkorse..Gondolj bele milenne a nagyvárosokba ha megjelenne egy New York mértetű valami..pfff fosztogatás,rablás,ölés,stbbb nem lenne csak pusztitás és épp ezért nem mondják meg..Hogy az utolsó percekig megőrizzék a nyugalmat..

2012. dec. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

egyetértek az utolsó 3 válaszolóval.

NASA meg az ilyen űrkutató cégek,dolgok,nem hozzák nyilvánosságra ilyen dolgokat,médiának sem,mert káosz törne ki a Földön,rablás,lázadások,bandázások..

Ez megállapodás!!

Nem vicc!

Az is lehet hogy közeledik valami de nem hozzák nyilvánosságra,addig amíg nem látjuk egy közeledő dolgot v ilyesmit.

Ha jönne valami és nem látnánk 1 nappal elötte szolnának..

Ennyit erről.

Nem hiszek benne,de biztos nem szólnának,ha igen pár nappal a becsapódás előtt.

De a maják mért gondolkoztak volna világvégében?

Nostradamus jóslatainak nagy részét később találták ki..

2012. dec. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!