Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ti tudtok olyan UFO észlelést...

Ti tudtok olyan UFO észlelést írni amely idén (2012-ben) történt?

Figyelt kérdés
Ha tudtok írhattok nekem akár privibe is csak szeretnék már hallani ebben a témában.

2012. dec. 26. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ősszel láttam egyet Magyarországon . Azóta se tudom , hogy mi volt pontosan .

Bár lehet , hogy az a sok házi pálinka amit előtte ittam annak is volt szerepe benne .

2012. dec. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi de részletesen eltudnád mondani hogy hogy történt ez az eset.És a pálinkás rész :)
2012. dec. 26. 18:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezeket a hangokat a világ minden táján hallani lehetett. Azt már döntsd el Te, hogy UFO vagy nem UFO. =) http://www.youtube.com/watch?v=M0BvIySscEY
2012. dec. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Szélnek hívják.
2012. dec. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Egy ismerősöm haverja hallott valakiről, akinek egy rokona találkozott a reptoidokkal pár napja.
2012. dec. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5-ös ! Nem ezt csinálták vele ?

[link]

2012. dec. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

[link]


erre varjál gombot

2012. dec. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves 7-es !


Ezzel csak egy kis probléma van .

Minden hivatalos jelentésen kell szerepelnie aláírásnak és bélyegzőnek is . Én pedig ezen nem látok bélyegzőt .

Ha egy dokumentum 800 oldalas akkor mind a 800 oldalon kell aláírásnak és bélyegzőnek lennie .


Mikor katona voltam ( 72-ben ) mindent iratot le kellet pecsételni és aláírni akár miről szólt .

Még a hadgyakorlat részletes jelentése 200 oldal volt akkor is mind a 200 oldalon pecsét és aláírásnak kellett szerepelnie . Ez így volt az oroszoknál , németeknél amerikában és minden országban .

2012. dec. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!