Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Azonosítatlan objektum robbant...

Azonosítatlan objektum robbant fel a világűrben! Lehet hogy égitest volt, , , vagy egy kisbolygó? Lehet hogy valakik felrobbantották?

Figyelt kérdés
Ha megfigyeltétek,ez az esemény December 20.-án du-án 17 óra körül a "világvége"előestélyén történt! Az meg sem fordult a fejetekben,hogy esetleg az a felrobbant/ott/ valami ütközött volna a Földnek,csak úgy járt mint a Tunguz meteor,,,lehet vigyáznak Ránk? és "újra"megmentettek bennünket?!...Nem Veronika vagyok,mert férfi vagyok! :)

2013. jan. 7. 02:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hol a cikk vagy amit tudsz erről?
2013. jan. 7. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
2013. jan. 7. 03:21
 3/13 anonim ***** válasza:
21%
Mivel a világvége 2021 dec 12-én fog bekövetkezni, ezért nem kéne ilyen alaptalan hülyeségeket mondani
2013. jan. 7. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hát köszi a videót!:)

Véletlenül bukkantál rá?

2013. jan. 7. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha barmilyen egitest lett volna azt mar hetekkel ezelott lattak volna az amatorcsillagaszok is. Ez lehetett urszemet, meteor es fenytores is. Amugy a meteorok altalaban felrobbannak a legkori surlodastol, ebben nincs semmi kulonos.
2013. jan. 7. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%

Oke, tisztazzuk szep sorban.

1. Ezt mar latni lehetett volna napokkal elotte szabad szemmel is, ha veszelyeztette volna a foldet. Ez ugyanis nem ugy mukodik, hogy ma reggel kinezek az ablakon, semmi, majd este mar nincs is fold, mert becsapodott egy oriasi meteor.

2. A NASA tuti eszrevette volna es irt volna rola. Ha tenyleg hiperszupertitkos lenne, nem lenne rola video. Vagy mar nem lenne rola videot. A video feltoltoje meg egy pincebortonben sinylodne. Vagy valamelyik katonai bazison elasva. Elegetve.

3. Estejen, nem estelyen. Ket kulon jelentese van a ket szonak.

Estelye: valakinek a fogadasa.

Esteje: valaminek az esteje.

2013. jan. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Shai-Hulud ***** válasza:
37%

Úristen, már tudom, miért nem csapódott be a Nibiru! A földönkívüliek felrobbantották!

És 100%-ig biztos, hogy erre a Bilderberg-csoport adott nekik megbízást a szabadkőműveseken keresztül, mert így akarják csökkenteni a világ népességét!

A videó a bizonyíték rá, hogy azért nincs benne, mert ezt annyira titkolják, hogy még videóra sem tudták venni.

2013. jan. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez már legalább kétszer szerepel itt.
2013. jan. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%
Majd ha a linked nem úgy kezdődik hogy youtube.com hanem úgy hogy nasa.gov akkor majd elhiszem.
2013. jan. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
19%
Én elhiszem, mivel én voltam az. 21.-e előtt egy reptoid űrhajó közelítette meg a földet azzal az egyetlen céllal, hogy kipusztítsa az emberiséget. Szerencsére nekem sikerült 17.-én észrevennem és mágikus energiámmal belehajítottam a nullsíkba a gamma lyukon keresztül.
2013. jan. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!