Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Látatok már UFÓ-t?

Látatok már UFÓ-t?

Figyelt kérdés
Szeretném ha meg osztanátok velem a kis történeteiteket, ha látatok már UFÓ-t Mikor? Hol? Hogy nézett ki? meg stb...
2013. jan. 7. 20:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
11%
Én már láttam! 178 magas volt és Biebernek hívták... Ocsmány egy élőlény volt nekem elhiheted..
2013. jan. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
21%

Én láttam már egyszer igen.

Érdekes volt. Ha akarod priviben leírom.

2013. jan. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%
Többször láttam már, de érdekes módon csak a házunk és a kocsma közötti mellékúton találhatóak, és mondig hazafelé.
2013. jan. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
20%

Én is szoktam látni ufókat . Eddig 4x láttam .

Olyan furcsán repkedtek az égen ,de mindegyiket este láttam .

Bár nem tudom , hogy lehet-e köze annak a házi pálinkának amit előtte ittam . De mind a 4 mindig követett hazáig és sárga színük volt . De lehet , hogy már el is raboltak mert vannak olyan éjszakák amire egyáltalán nem is emlékszem .

2013. jan. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
0%
XDDDD
2013. jan. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
41%
Az egyetlen parajelenség amivel találkoztam az Magdi anyus szelemme, de ahogy hallom ő sem látott UFÓt. De egyszer volt hogy kimentem a kertbe hugyozni, sötét volt meg minden és ahogy felnéztem az égre láttam EGY KIB@SZOTT FELHŐT!!! NEM VICCELEK!! És mozgott meg minden, nagyon durva volt. Azóta nem keverem a whiskyt a vodkával mert FELHŐKET látok!
2013. jan. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
30%
UFÓ-t még nem láttam, de tudom mi az. Látatokat már láttam, de azt nem tudom, micsoda.
2013. jan. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ismét had mondjam el: Az UFO Magyarul Azonosítatlan Repülő Tárgy.Nincs rá semmiféle bizonyíték hogy ezek földönkívüli lények által irányított légi járművek csak a köztudatba így ivódott be mivel sokan csak így tudják megmagyarázni ezeket az objektumokat.

Kérdésedre válaszolva IGEN én láttam (láttunk) már néhányszor olyan jelenséget az égen amiről nem tudtam megállapítani hogy mi lehet.

2013. jan. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
18%
Igen képzeld egyszer megcsináltam a hajamat hogy göndör legyen és feltekertem ilyen kis kontyokba és amikor bele néztem a tükörbe ott állt egy UFÓ azaz én mert úgy néztem ki mint egy UFÓ amúgy nem láttam!
2013. jan. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
22%
Igen, nem is egyszer, akármik is voltak, de elolvasva a válaszokat, itt épeszű ember nincs kinek írjon róluk.
2013. jan. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!