Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit szólsz ehhez az ufós...

Mit szólsz ehhez az ufós oldalhoz?

Figyelt kérdés

Itt egy külföldi írta le teljesen ugyanúgy az idegen lényeket mint 404-es, ráadásúl az univerzum törvényeit (pl ne egyél vért) mint 404. Ezek szerint más is találkozott velük ? Ergó vannak ?


[link]


2013. febr. 24. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Valószínűleg maga 404 vagy az egyik híve írhatta.
2013. febr. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
404-nek nincsen angolúl beszélő híve, csak tini hódolói
2013. febr. 24. 20:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Én egy rakat tinit ismerek, aki tud angolul. Egyéb érv-próbálkozás?
2013. febr. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"meginogna the political structure, economic konjuktúra reduced drastically or even a decrease, just like the stock market." XDD


Ez olyan mintha Google fordítóval csinálták volna. Most már bitos, hogy 404 valamelyik híve írta. :D

2013. febr. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szép képek vannak rajta. Mást nem tudok mondani... Színötös angolos vagyok (9.o.), úgyhogy ez a szöveg nagyon pofán vert engem is.
2013. febr. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De szar már :D Ugyan azokat az igénytelen painttel vágott képeket raktad ki ide is, mint egy másik, magyar oldalon volt, ahol 404-ről volt szó. Egyébként a gugli fordító is eléggé lesüt :D
2013. febr. 25. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én sajnos nem tudok olyan szinten angolul, hogy egy ilyen szöveget lefordítsak, de szerintem nem is annyira az a lényeg, hogy ki írta, hanem a tartalma. Vagy hisz benne valaki, vagy nem.
2013. febr. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 nemelfogult ***** válasza:

A belinkelt szöveg és a web site többi oldalai eléggé egyeznek 404 "filozófiájával". Az egész zavaros és talán hívei készítették a szánalmas google fordítással, hogy kívülről is igazolást kapjon 404. Ha ez igaz, akkor csak még kellemetlenebb helyzetbe hozzák mint amiben amúgy is van.

Olvastam (állítólag) eredeti 404 szöveget is ugyanilyen "fordító szoftver kiadásban", persze lehet, hogy csak el akarták lehetetleníteni. De az is lehet, hogy talán nincs is 404 csak pár agyament ember csoportosulása, akik ide-oda játszanak a dolgot életben tartva. Valaki egy másik 404 kérdéshez írta, hogy lehet az egész egy pszichológiai, szociológiai kísérlet. Könnyen igaza lehet.

Mindegy, szerintem legalábbis azok számára, akik ismerik és komolyan veszik az ufo témát, ez egy jelentéktelen és érdektelen cikk+web site.

Ha 404 tiszta vizet akar önteni a pohárba, írhat nekem privát, (amerikai angol és nem google fordítás:).

2013. febr. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!