Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az x-akták nevű sorozat ugye...

Az x-akták nevű sorozat ugye valós ufo történeteken alapszik?

Figyelt kérdés

#szülés #UFO #X-akták #elrablás #Fox Mulder #Dana Scully #csészeajj #ember földönkívüli hibrid
2013. márc. 4. 09:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Nem.
2013. márc. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

Az X Akták, pont mint a "modernebb" Supernatural (Odaát) a városi legendákat, keringő történeteket dolgozza fel. Ezek mesék, de valóban létező történetek, legendák.

Magyarul a legendák "valósak", de nem a dolog, amiről szólnak!


Én is rajongója vagyok mindkét sorozatnak, de nem kell komolyan venni, ezek mesék.

2013. márc. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Az ufok nagyon sokat segítettek a filmek elkészítésében!
2013. márc. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
A Hupikék törpikék is valós történetet dolgoz fel...
2013. márc. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Shai-Hulud ***** válasza:
84%

Igen, természetesen. Hát csak nem gondolod, hogy egy ilyen komoly, tudományos értékű sorozat kitalált történeteket dolgozna fel?

Én már láttam filmet a dinoszauruszokról is, az is egykori leírások alapján készült, sőt, a főszerepet is egy igazi brontoszaurusz játszotta benne.

2013. márc. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%

Valós történeteket vettek alapul, melyeket átfilmesítettek, hogy fogyasztható formában tálalják a közönségnek.

A régebbi Hihetetlen számokban mindig leírták az eredeti FBI-os és az X-aktás ügyet részenként.


Csak ezért, mert valamiről azt gondoljuk, túl extrém, hogy megtörténjen és ne legyen rá semmifelé magyarázata a nagyokosnak, butaság.

2013. márc. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
15%
ÓÓÓÓ trollolóóóóóó kérdés :)
2013. márc. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%
persze, dokumentum film ... mint a Micimackó
2013. márc. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

a producer és a forgatókönyvíró fejében született meg az ötlet.

később volt egy hasonló sorozat a y-akták, de közel sem ért el akkora sikereket mint elődje, pedig ugyanolyan témákkal foglalkozott az egész sorozat

2013. márc. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
43%

Most őszintén, aki az első válaszomat lepontozta, az tényleg úgy gondolja, hogy az X-akták történetei valamikor tényleg megtörténtek?

Tényleg ez a legviccesebb topik! Grat!! :DDDD

2013. márc. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!