Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Űrlények leszünk?

Űrlények leszünk?

Figyelt kérdés
Az emberi faj a jövőben drasztikus változásokon mehet keresztül, az evolúció folyamata ránk is hatással van, és úgy tűnik nem áll meg. Persze vannak feltételezések, melyek szerint fejlődésünk vége felé járunk, és innen már lefelé visz az út, de nem hinném, hogy a valóság ez lenne. Ugyanis az ember az intellektus fénykorát éri, agyának végeláthatatlan szerep jut. És talán a legvalószínűbb tézisek a koponya zsugorodása (bölcsességfog nem fér el) a koponyacsúcs ezzel szemben emelkedik, nyúlik. Az ujjak hosszabbodnak a tenyérhez viszonyítva, a szőrzet beleértve a hajszálakat és a szempillát is eltűnik a testről, az átlag testmagasság is nagyobb lesz, a fogak elgyengülnek és akár ki is hullhatnak. Valószínűleg fizikálisan gyengébbek leszünk, de ezt az orvos- és géntudomány valószínűleg majd kiküszöböli.
2013. márc. 7. 15:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha az ember külsőleg meg is fog változni, attól még ugyanúgy ember marad. Űrlények esetleg egy másik bolygókon élő lények számára leszunk, ha olyan fejletté válunk, hogy képesek leszünk oda eljutni.
2013. márc. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha van valahol űrlény,akkor neki,mi már azok vagyunk.
2013. márc. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Wolfox20 válasza:

Nem, nem űrlények leszünk hanem kukoricák. Neves tudósok végeztek kututásokat, úgyhogy ez biztos. Szépen lassan átalakulnak majd génjeink. Először a bőrünk lesz sárga, aztán a lábaink szárrá alakulnak. Ez genetika.Persze ez csak évmilliók múlva fog bekövetkezni.

Dr. Pál Ágoston

2013. márc. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Igen ezt a kukoricásat én is hallottam, viszont a kozmikus sugárzástól elvileg sós-sajtos pattogatott kukoricává fogunk átalakulni néhány évszázad alatt.
2013. márc. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
én űrlény akarok lenni!
2013. márc. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Hát én az 1. válaszolónak mondom azt hogy gratula XD naon komolyan vettem a kérdezőt s erre belóg egy kolbász az első helyre XD

De még azt megmondanám hogy ezalatt az 1000 év alatt valóban sokat változott az ember..az tény hogy az átlag magasság nőtt (csak azért mert 1000 évvel ezelőtt nem csináltak felmérést attól még az ajtó fél fág a bútorok mérete meg az életkörülmények megvizsgálása alapján ez kikövetkeztethető...de hogy most milyen irányban fogunk fejlődni az nagy kérdés hisz most az embereket folyamatosan ostromolja a különböző hatások pl. kipufogó gáz, sugárzás (márcsak a mikroból is) a különböző kozmetikai szerek (spray) meg persze a műanyag kaják sokasága...én nem vagyok szakértő de ezek a külső hatások biztos hogy rányomják bélyegüket a testünkre.

2013. ápr. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!