Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Reptoid látható ezen a felvéte...

Reptoid látható ezen a felvételen? (link) Magyarországon is lehet több ilyen?

Figyelt kérdés

www.youtube.com/watch?v=f5YkIaY58ng


Tényleg meghibásodott az alakváltó funkciója?



2013. márc. 26. 17:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
46%

"Komolyan nem értem az ilyen válaszolókat. Mindenkit egy skatulyába vesztek. Ha az osztályodba van egy hülye aki hülye kérdést tett fel a tanárnak, akkor már mindenki hülye abba az osztályba bele értve téged is? "

Az ezotériában nincsenek nem hülyék, sajnos ez az igazság.Mindenféle természetfeletti marhaságban hinni nem tartozik a nem hülye kategóriába.

2013. márc. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
26%
Hát márpedig én nem vagyok hülye. van olyan része az ezotériának amiben hiszek, van amit én is baromságnak tartok. De ha ennyire nem hiszel benne miért nem takarodsz el innen a búsba, te idióta?:)
2013. márc. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
48%
Mert az ember egy ideig reménykedik, hogy van esély visszafordítani a krónikus elbutulást.Sajnos az esetek többségében az emberek menthetetlenek, mint itt is.
2013. márc. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
A meghibásodott alakváltó funkcióját egy nagyon leleményes találmány okozta,a neve kontaktlencse.Sajnos egyik legjobb barátnőmről is így derült ki hogy reptoid és meg kellett ölnöm,nem hagyhattam hogy kis szívekkel a szemében mászkáljon az emberek között,remélem majd a rendőrök is megértik hogy hazafias kötelességem volt kinyírni.
2013. márc. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

# 10


http://www.youtube.com/watch?v=HkHGfT5ylj4

[link]


Hirtelen ennyit tudtam fejből. Viszont ha nem ítélkeznél agyatlanul, akkor talán te is képes lennél utána járni, és találnál rengeteg bizonyítékot. De ez a téma a háttérhatalommal is összefügg, tehát ha azzal a témával nem vagy tisztában, akkor ezzel sem leszel.

[link]

2013. márc. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Ez nem bizonyíték.

Ha az egyiptomiak odaírták volna a falra, hogy "igen, ez egy ufó, ez ilyen ezotériás izé" akkor az inkább lenne bizonyíték.Persze bárki bármit ráírhat egy falra.

2013. márc. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Nem azért, de ez a szerencsétlen (ronda) ember fókuszon kívül volt. Ha valaki fotózott, videózott vagy akár nézelődött félhomályban tudhatja, hogy amire nem fókuszál rá az általában egy recskafoltra hasonlít.

Az, hogy megváltozik az arcszerkezete, meg baromság. Egyszerűen elfordul a feje, mert hesszel, hogy honnan jön egy hülye öngyi merénylő.

A többi, meg annyira erőltetett, hogy az vmi hihetetlen. A hőkamerás, meg negatív kép nem más mint utólagos módosítás, van ilyen app.

Ez a videó kb azzal egyenlő, h én levideózok egy ember, rárakok 1 bajusz és kijelentem róla, hogy német.

Aztán, hogy nincs bajsza, meg hogy... tom is én, kínai már senkit se érdekel.


Hagyjuk már szerencsétlen Kvazimodo emberünket békén, ronda is, és fókuszon kívül is van, ettől nem lesz vki aligátorember.

2013. márc. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
De figyeltétek milyen gyorsan kapkogyja a felyét ? Ijent csak Reptoid tud-.-
2013. márc. 27. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Ezt a hülyeséget, már megbocsássatok. :D 3 fő oka van, hogy sosincs egy jó felvétel ufókról:

1.: remegő kamera

2.: homályos kamera

3.: A közönség szeme láttára történik valami, mégis csak a kamerás veszi észre

Itt a 2.-ról és a 3.-ról van szó. És vicces, hogy egy kereskedelmi TV-nek sugárzó kamera egyszer csak átalakul HŐKAMERÁVÁ! :D


A kommentátor robothangja is meglehetősen kellemes, most hirtelen meg nem mondom, hogy melyik program használja ezt a technológiát.

2013. márc. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem ez krixkraxi és lumbulábi kém, aki a guargumik után kémkedik és elromlott az álcázóberendezése! :D


404et kéne megkérdezni de tuti megint elrabolta valamelyik földönkívüli faj és meggyalázza :D

2013. ápr. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!