Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ki a megbízhatóbb tudós,...

Ki a megbízhatóbb tudós, Erich Von Daniken vagy David Icke?

Figyelt kérdés
2013. márc. 27. 18:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Daniken érdekes és szórakoztató, ha kellő szkepticizmussal olvassák, Icke viszont egy holdkóros bolond, bár kétségtelen, hogy nagyon tehetséges összeesküvés-szerző.
2013. márc. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
8%

David Icke rengeteg kutatómunkát végzett amihez hozzáfűzte a saját gondolatait


A reptoidos dologról meg csak annyit hogy nagyon érdekes elmélet,nem tartom kizártnak,bár inkább azt mondanám hogy az már egy kicsit túlzás,de ki tudja...Nem véletlenül alakult ki ez az elmélet sem.Legelőször én is furán néztem rá,de amint elolvastam a reptoidokról szóló elméletét,igen elgondolkodtatónak találtam.A szkeptikusok rengeteg dologgal nincsenek tisztában ezért nevetik ki ezt az embert...mindenesetre túl sok a véletlen egybeesés


Inkább hiszek az összeesküvés elméleteknek mint a hazug mocskos államnak,kormányfőknek,médiának stb Egyáltalán nem megbízhatóak,túl sok a titkolózás,rengetegszer kiderült hogy hazudtak,úgyhogy ennyit erről,akkor inkább David Icke-nak hiszek a reptoidos dolog kivételével (bár mint mondtam nem tartom kizártnak azt sem) mert arra nincs bizonyíték,de a többi összeesküvés elméletekre VANNAK bizonyítékok


Továbbá David Icke tud a legjobban magyarázni,az ő előadásai a legérdekesebbek szerintem.Rendkívül nagy tudással rendelkezik,volt már TV bemondó és politikai körökben is mozgott tehát valószínűleg egy kicsivel többet tudhat a világról mint az itten fröcsögő válaszolók

2013. márc. 28. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
Az előző egy nagyon jó válasz !!
2013. márc. 28. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

"...volt már TV bemondó és politikai körökben is mozgott tehát valószínűleg egy kicsivel többet tudhat a világról mint az itten fröcsögő válaszolók..."


Így van! A tévébemondó/politikusok szellemi felsőbbrendűsége elvitathatatlan:


[link]


Mindnyájunknál okosabbak ők.

2013. márc. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Wayne Herschel inkább...
2013. márc. 29. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 mustafa33 ***** válasza:
én
2013. márc. 30. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
90%
Belenéztem ennek az Icke gyereknek az előadásába :ez nem normális.
2013. márc. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 mustafa33 ***** válasza:
Mit vársz tőle, már gyerekkorában pszihomókus kezelte.
2013. márc. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Szerintem Daniken sokkal mértéktartóbb és komolyabb, David Icke nekem egy gátlástalan és hatásvadász embernek tűnik.
2013. márc. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs, egyik sem kért még tőlem kölcsön.
2013. ápr. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!