Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Leonardó da Vincsi földönkívül...

Leonardó da Vincsi földönkívüliektől szereszte a tudását?

Figyelt kérdés

Tegnap az Ősi idegenek (Ancient aliens) című nagysikerű sorozatot néztem, amelyben kifejtették, miszerint valószínű hogy Leonardó kiskorában egy barlangban egy földönkívüli találkozás során kialakult életreszóló kapcsolatból szerezte az összes tudását.


Egy barlangot írt le, ami lehet egy földön parkoló UFÓ is ! Leírt olyan lényeket amik az idegenekhez hasonlítanak és nem emberekre. nagyon pontosan ábrázólta az embereket, akkor miért elnyúlt (annunaki) koponyákkal és reptoid fejekkel írta le azt a találkozást ? Mert ő idegenekkel találkozott. Nézd meg a filmet sok érdekességről lebbenti le a fátylat : http://www.youtube.com/watch?v=TPCszYhUPxc


22:25-nél van az elnyúlt annunaki koponya.


Így már minden világos hogy miért volt Leonardó kora géniusza?


2013. ápr. 1. 19:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%
Számomra egyedül az világos, hogy te biztos nem leszel ennek a kornak a géniusza.
2013. ápr. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
81%
Nem hinném, de te a helyesírás tudásodat valószínűleg földönkívüliektől szerezted.
2013. ápr. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
79%
Én ezt a gondolkodást nem értem,minden tudás csak a a földönkívüliektől eredhet???
2013. ápr. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
60%
Eddig azt hittem a barlangokban az ősemberek éltek,de,hogy már a földönkívüliek is ott tanyáznak...:D
2013. ápr. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
68%
2013. ápr. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Előszőr is köcce a bókokat :-D.


Másodszor is, ha megnézitek a videot, hallhatjátok, hogy az UFO volt. Leonardo azért írta le barlangnak mert nem volt ismerete az ufókról, így mivel úgy nézett ki kívűlről hogy az erdőbe van, így azt írta le barlang, de valójába egy ufó belsejében volt és találkozott földönkívüliekkel.

2013. ápr. 1. 20:26
 7/23 anonim ***** válasza:
22%

"Számomra egyedül az világos, hogy te biztos nem leszel ennek a kornak a géniusza."


De te sem. A kérdező egy troll.

2013. ápr. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
60%

"22:25-nél van az elnyúlt annunaki koponya"


Nem az. Ha jobban megnézed, kifotosoppolták mögüle az eget, az csak egy meteorológiai léggömb.

2013. ápr. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
5%
Leonardo da Vinci valóban különleges adottságú személy volt. A tudását vagy ő maga hozta, úgy értem, ő maga rendelkezett bizonyos, a mienknél fejlettebb külső civilizáció tudásával, feltehetőleg ott élt előző életében. De az is lehet, hogy kapcsolatot tartott velük.
2013. ápr. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
23%
Fantasztikus érdekes a film, köszi nagyon, hogy küldted. Teljességgel hiteles számomra, igen, így lehetett.
2013. ápr. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!