Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha egyszer arra ébrednél,...

Ha egyszer arra ébrednél, hogy hajnalban valaki azt mondja, itt az ideje hogy megtudj mindent, amit az idegen civilizációkról tudni szeretnél, mit tennél?

Figyelt kérdés
Ha mindig kutakodsz a témában, olvasol olyan emberektől, mint pl adamski, és egyik hajnalban átélsz egy ilyen dolgot, hogy telepatikusan üzennek, hogy menj ki a kertbe, és elvisznek magukkal, mit válaszolnál??

2013. ápr. 4. 13:48
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Biztos összekakálnám magam ijedtemben, nem mernék elmenni velük.
2013. ápr. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Shai-Hulud ***** válasza:
78%
Megkérdezném, hogy a szomszéd csajt is vihetjük-e magunkkal?
2013. ápr. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hova tűnt a többi hozzászólás????
2013. ápr. 4. 21:40
 4/10 anonim ***** válasza:
Az idegenek biztosan törölték. xD
2013. ápr. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Válaszomat is törölték. Az hogy elküldeném őket a fénysebességen túlra szerintem nem ilyen gáz!

Vagy mesebelibben kellene fogalmazni? Akkor az óperenciás tengeren túlra küldeném.:)

2013. ápr. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Shai-Hulud ***** válasza:
Megint túlbuzog valamelyik moderátor. :-(
2013. ápr. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez a dolog valószínűleg meg is történt már ki tudja, hogy hány emberrel, csak nem híresztelik szét. Az egyik könyvem erről szól, csak az ilyen dolgok általában nem kerülnek a nagy nyilvánosság elé.

Én is vágyok erre, csak ezt igen nehezen tudom elképzelni. Én egyébként is félős vagyok, biztosan nagyon megijednék, de lehet, hogy telepatikusan képesek lennének megnyugtatni. Ha biztosan az igazat mondanák, akkor valószínűleg velük mennék, mert nagyon kíváncsi természetű vagyok. Attól is függ, hogy mennyi időre vinnének el, és azt sem tudom, hogy hogyan búcsúznék el a családtagoktól erre az időre.

2013. ápr. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Wadmalac ***** válasza:
Tutira elolvasnám az apróbetűt is a szerződésben mielőtt aláírom.
2013. ápr. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Talán a média apránként adagolja nekünk, az igazságot.

Így kerülik el a tömeges pánikot.


Szerintem ha kapcsolatba lépnek velünk, az már egy másik tudati állapot, és nem úgy gondolkodunk akkor, mint a minden napokba.

2013. ápr. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez a dolog többféleképpen is történhet, és attól is függ, hogy milyen szándékkal érkeznek. De valószínűleg tehetetlen lenne az ember, mert véleményem szerint a rosszak is jó szándékúnak tennék, adnák ki magukat, a technikai fölényükről már nem is beszélve.

Egyébként az előző által említetthez hasonló dologra gondolok én is. Ilyenkor az embernek el kell hagynia a megszokott, hétköznapi gondolkodásmódot.

2013. ápr. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!