Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha léteznének földönkívüliek...

Ha léteznének földönkívüliek akkor mit csinálnának a földel és lakosaival?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 8. 20:41
1 2 3
 11/23 Ginseng Titusz ***** válasza:
Szerintem a férfi földönkívüliek megerőszakolnák a földi nőket, a földönkívüli nők a földi férfiakat, aztán végigkóstolnák a kajáinkat...meg asszem tartalékul megraknák az űrhajójukat ásványvízzel, és elhúznának a francba
2013. ápr. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

HKHV!,már egy ideje figyellek ám és ebből szűrtem le neved rövidítését:)ha ennyire eltaláltam neved rövidítését,csak tudnám mitől lettem 0%-os ???

Nem baj a fő,hogy te alátámasztottad és megmagyaráztad a többit is!:XD

2013. ápr. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Elszörnyednének!
2013. ápr. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Mielőtt ilyen földöntúli dolgokkal foglalkozol, próbálj kiindulni valami emberközelibb témából. Például a helyesírás alapjaiból.
2013. ápr. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Ti nem unjátok mikor megjelennek a helyesírási okoskodók?

Tipikusan az a fajta,akit még tanárban is utálunk...

2013. ápr. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
De,én már nagyon,ha már nem tudott semmi humorosat beírni,okoskodott egyet a vénkisasszony.bruhhahaha
2013. ápr. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Nem, mi azt unjuk, amikor megjelennek olyanok (itt egy jelző volt, csak az fennakadt a trágárságszűrőn), akik annyit nem tudnak, hogy Föld az egy van, tehát nagy betűvel írjuk. Meg hogy a "földel" az azt jelenti, amikor egy méteres vascsövet leversz a földbe, és vezetékkel összekötöd egy elektromos berendezéssel, tehát qrvára nem azt, amire te gondolsz.

Mert lehet ejteni gyors gépelésnél hibát, de az nem ugyanaz, amikor egy primitív 60-as IQ-val "sz" betűvel írja hogy "Fransziaország", meg hogy "töcsd le" a programot, meg "tuna valaki segíteni?".

Na ezeket reméljük elviszik ezek a bizonyos földönkívüliek.

2013. ápr. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 classfm válasza:
Léteznek.
2013. ápr. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
Megfogják felszínak egy fénysugárral mint a filmekben a teheneket majd az űrhajón fevágják a fejed kiveszik az agyad, megeszik utánna kíhánnyák és visszarakják a koponyádba mintha misem történt volna :)
2013. ápr. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Kérdezzed meg Mézga Aladárt, mert Ő tapasztalattal bir, mert naponként hordta az ablakot az üvegeshez. Biza biza mondom én! Ha ezek egyszer meg fognak jelenni, akkor itt nem csak végbél tükrözés lessz, hanem máglyarakást csinálnak belőlünk.A habot meg a tojásaidból verik fel hozzá te idióta.
2013. ápr. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!