Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szkeptikusok, szerintetek ha...

Szkeptikusok, szerintetek ha idejönnek az idegenek mit csinálnának itt?

Figyelt kérdés

Természetesen mi ufókutatók tudjuk, hogy járnak ide idegenek, de érdekelne, hogy ti, hogyan kébzelitek el eszt.


Ha egy nagyon fejlett civilizáció képviselői ideérnének, mit tennének velünk ? Leigáznának fegyverekkel mint a függetlenség napjában ? Biológiai vírussal? Vagy kellene a bolygó és lenne bennük annyi humánum, hogy nem ölnek meg csak sterilizálnak minket? Vagy békések és átadnak minden tudást, a mi kultúránkért ?


Hogyan közelítitek meg a dolgot?


2013. ápr. 14. 03:01
1 2
 1/11 anonim válasza:
52%

"Természetesen mi ufókutatók tudjuk" - Tudás, na ne röhögtess. Aki ilyen kijelentést tesz, hogy tud valamit amiről még csak azt sem tudja hogy micsoda, az a legostobább.

Ezek után én úgy közelítem meg a témát ha valóban ez a szakmád akkor egy benzinkúton nagyobb hasznod lenne kiszolgálóként.

2013. ápr. 14. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem naphosszat és ezrével csak repkednének a Föld különböző pontjain, de pont olyan távolságban, hogy átlagos fényképezővel vagy kamerával "ha akarom ez, ha akarom azt" foltokként legyenek láthatók.


Éjszakánként háttámla nélküli Ladákat túráztatnának félvak öregasszonyok háza előtt.


Közben meg poénból embereket rabolnának el kísérletek és megfigyelés céljából, mert bár tízezer évek óta itt vannak (ugye minden ősi építményt ők emeltek, vagy segítettek benne) olyan hülyék lennének, hogy még mindig nem tudnak semmit rólunk.


Vagy egyszerűen csak erőszakolnának, mert földi nőkre és férfiakra gerjednek.


De mindezt olyan bénán csinálnák, hogy bármely földi kormány sikerrel titkolná az ittlétüket, és csak a magasan képzett ufókutatók látnának át a szitán.

2013. ápr. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az a szerencse,hogy ott van a "ha"
2013. ápr. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38%

"Természetesen mi ufókutatók tudjuk, hogy járnak ide idegenek, de érdekelne, hogy ti, hogyan kébzelitek el eszt."


Lassan kezd el kutatni a magyar helyesírás rejtelmeit is.

2013. ápr. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"ti, hogyan kébzelitek el eszt" Ilyen helyesírással is lehet valaki ufókutató? Ezek után nincs több kérdésem az általatok állítólag ismert idegenekről :P

Amúgy két elképzelésem lenne, amiért idejönnének. Vagy konkrétan a bolygó, esetleg valamely nyersanyag kell nekik, ebben az esetben jönne a leigázásunk. A másik, hogy kutatni jönnének ide, mondjuk a földi életformákat, ez esetben persze nem tudna róluk se ufológus, se senki.

2013. ápr. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha értelmesebbek mint mi,akkor Fontos a saját fajuk fenntartása,ezt úgy csinálhatják a legjobb fokozaton ha terjeszkednek és felügyelik a dolgok menetét,vagyis ha a életterükben egyensúly honol az rájuk nézve is kamatozó lehet.Valószínűleg komoly lépéseket tesznek a céljaik elérésében.
2013. ápr. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
9%

Na hadjatok már ezzel a "nyersanyagainkért jönek" dumával!És hogy a tökömbe termelnének ki tonnaszám érceket úgy hogy senki se lássa őket,a hordozóhajókat vagy bármilyen munkafolyamatot?Különben is,mi a fenéért lenne olyan különleges a mi bolygónk?Vas,platina,arany,átmeneti fémek,aktinidák,lantanidák bőségesen vannak a meteoroidokban és a bolygókban is (kőzetbolygókban ),szóval hülyeség lenne külön a Földre jönni vasért,platináért,rézért,vagy lantánért.Aztéán nem fémekből is bőségesen vannak az űrben lelőhelyek (a gázóriások légkörében rengeteg szénvegyület,nitrogénvegyület,kénvegyület,és kötött állapotban oxigén van.Oxigén meg nagy mennyiségben van a víz hidrolízise során,tehát elég lenne a vízjeget megolvasztani és azt hidrogénre és oxigénre bontani.Szóval ha én vizet,oxigént,hidrogént akarnék szerezni a világűrben,inkáb az Európát,vagy a titánt kutatnám mint a Földet.De még az üstökösök nagyrésze is vízjég)


Egyszerűen röhejesek azok akik itt magukat "ufológusnak" megtéve okoskodnak,és mintegy felsőbb rétegként kezelik magukat,közben azt nem tudnák megmondani hogyan működik a dinamó,nemhogy csészealjak.

2013. ápr. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Digo!

Véletlenszerűen láttam, h hozzászóltál pár témához.

Mért itt nyalizol?

2013. ápr. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Na jó, megpróbálom kicsit komolyan venni...

Nem hiszem, hogy repkednének észrevétlenül. Végigmennének a naprendszer bolygóin egymás után, mindegyikről elvíve a nekik szükséges anyagokat. Nem direkt a földre jönnének... Miután kimerítik saját készleteiket, tovább mennének, naprendszerről naprendszerre.

2013. ápr. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 zoli9411 ***** válasza:

Nos, az Én véleményem szerint...

Megnéznék a föld szép helyeit, megkóstolnák a kajánkat és az italainkat, kipróbálnák milyen itt bulizni, vagy itt tudnák meg mi az és természetesen kipróbálnának egy-két sportot, időtöltést, amit mi csinálunk.

Azért gondolom így, mert én ezt(a te nyelveden eszt) csinálnám egy másik bolygón.

Miért van az, hogy ilyen véleményt erről, még senkitől se hallottam, mikor ez a legreálisabb??

2013. ápr. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!