Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Április 22. -én az amerikai...

Április 22. -én az amerikai mozikban mutatják be, majd nálunk is a sziriusz nevű dokumentum filmet, ami idegen civilizációkról, azonosíthatatlan repülő tárgyakról fog szólni, megnézitek?

Figyelt kérdés

[link]


Állítólag a film gondolat ébresztőnek lesz szánva, hogy az emberiség végre rádöbbenjen hogy ezen a földön nem egyedül él.

Csak az a kérdés h pl egyes nagyhatalmak, mint az Usa és Oroszország, miért hagyja kiderülni, és lejátszani?

Ha eddig titkolták.



2013. ápr. 17. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Én ilyenben nem hiszek, azt gondolom hogy van földönkívüli élet de itt szerintem még nem jártak, de biztos megnézem szeretem az ilyet nézni egy másik ember vagy emberek szemszögéböl érdekesnek tartom, le is köt egy kicsit, de el nem hiszem.
2013. ápr. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha linkelsz hol lehet megnézni neten, akkor igen !! Valami stream vagy valami.
2013. ápr. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

ott van a link a kérdés alatt

de ez csak trailer

ápr. 22.-én jön ki a film amerikában, és utána lesz csak itthon is, linket így nem tudok mutatni

2013. ápr. 17. 14:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Jónak tnik. remélem szó lesz benne a magyar-szíriuszi rokonságról is, hamár szíriusz a film címe
2013. ápr. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez az, hogy nem atrailerről kértem linket, hanem a filmről. Lehet-e pl livestreamen nézni M?
2013. ápr. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az idegenek létezése már az Orion űrhajó című dokumentumfilmből is kiderült. Hiperűr+plussz tartalék, sőt Overkill, jönnek a varangyok.

Tényleg, ha az a film mostanában készült volna, akkor nem reptoidokkal lenne tele az ezo, hanem varangyokkal?

2013. ápr. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kb. 1000 másik ugyanilyen dokumentumfilm van már, csak ennek a forgalmazója nagy felhajtást csinál körülötte. Semmi újat nem fog mutatni. Az előzetest is mintha sok másik hasonló filmből vágták volna össze. Maximum a netről megnézem, ha felteszik.

Biztos, hogy több civilizáció van a világegyetemben, és ki tudja, lehet, hogy jártak itt, vagy most is itt vannak. De amit ebben a filmben a többi hasonló filmhez képest extraként bemutat a producer, az simán lehet kamu. Mint az óriások maradványai, meg a többi. Egyesek élvezik, ha hülyére vehetik az embereket. Ha meg moziban mutogatják a filmet, akkor biztos, hogy az egész a bevételekről szól, mert ha valóban az lenne a célja, hogy felnyissa minél több ember szemét, akkor feltenné egyszerűen a youtube-ra.

2013. ápr. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdező:


Az, hogy dokumentumfilm, egyáltalán nem jelenti azt, hogy csupa elfogulatlan igazság hangzik el benne, sőt. Szinte bármire rá lehet mondani azt, hogy dokumentumfilm, éppen ezért egy ilyen filmet legfeljebb érdekességként, gondolatébresztőként szabad kezelni, és utánanézni az elhangzottaknak, lehetőleg több forrásból.

Ezen kívül nem "azonosíthatatlan", hanem "azonosítatlan" repülő tárgyakról van szó.

Ahogy feljebb is írták, ez nem az első hasonló film, semmi újat nem fog mondani. Pár évente meg jól lehet fejni az emberiséget egy-egy ilyen "nagy leleplezéssel" :)

A kormányok pedig például azért engedik levetíteni, mert bagatell hülyeség az egész.

2013. ápr. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!