Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A Reagan tájékoztató - az...

A Reagan tájékoztató - az állítólagos kozmikus csereprogram részleteinek bemutatása. Mit szólsz?

Figyelt kérdés

"A néhány hónappal korábban megválasztott és beiktatott Ronald Reagan amerikai elnököt, a CIA igazgatója és névtelenségbe burkolózó tanácsadók egy csoportja 1981. március 6. és 8. között állítólag arról tájékoztatta, hogy az Egyesült Államoknak tudomása van több intelligens földönkívüli civilizációról, akik rendszeresen látogatják bolygónkat. A beszélgetés során elhangzott az is, hogy az egyik faj tagjaival már sikerült lebonyolítani egy kozmikus csereprogramot, amelynek során tizenkét kiválasztott amerikai kutató tizenhárom esztendőt tölthetett az idegenek bolygóján.

"


[link]


2013. ápr. 21. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
A szokásos, unalmas parafos link... Kérem, haladjanak tovább, nincs itt semmi látnivaló!
2013. ápr. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%

Mikor unjátok végre meg ezeket a sz@rokat?

Nincs normális életetek, csak ezek a hülyeségek?

2013. ápr. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ha már kozmikus csere program, akkor serpo-projekt.

nem olvastam a cikket végig, ezért nem tudom megemlítik-e ezt.

2013. ápr. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

"nem olvastam a cikket végig"


Akkor mit untok .... ? :-D Minek jársz ide?

2013. ápr. 21. 21:46
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
ha már idézgetsz kérdező akkor nézd meg a felső sorban mi van, ha nem tudod guglizd ki, és utána írkáljá jóóóóóóó???
2013. ápr. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elismerésem, hogy ilyen lelkiismeretesen reklámozod az oldalad.
2013. ápr. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én elolvastam az egész cikket. Az első sora is rendben volt :S Nem értem mi a gond :)
2013. ápr. 21. 22:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Nos mit szólsz, meggyszósz?
2013. ápr. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!