Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Valami elkezdődött?

Valami elkezdődött?

Figyelt kérdés

[link]


Ha megnézitek az utóbbi pár nap ufo észleléseit érdekes dolgot figyelhettek meg . Az országok kezdőbetűi UMOSK . Ebből majdnem kijön a MOSKVA szó . Az elején az U betű nyilván ufót jelent . Tehát a következő észlelés egy V betűs országban lesz és utána a végső finálé meg Moszkvában .


2013. ápr. 25. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem pedig az első betű unalmast jelöl, a második marhát, a harmadik ostobát, az es siralmas, a ká pedig kérdés rövidítése.
2013. ápr. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

De tökéletesen kijön az Omsk is, szóval a csalhatatlan ufókutató szimat tévedett pár száz kilométert.


Már csak az a kérdés, hogy miért jelölik magukat az ufók U-val, vagyis "azonosítatlannal".

2013. ápr. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Omskra gondoltam én is de láthatod hogy nem fedték fel magukat ott . :/
2013. ápr. 25. 12:20
 4/8 anonim ***** válasza:
elkezdődött? szóljatok, ha lesz valami, addig visszafekszem.
2013. ápr. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Orsitsch Mária: megnéztem a fényképedet a fészbúkon, szép nő vagy. kár, hogy már meghaltál.
2013. ápr. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy halott beszél nekünk arról, hova fognak menni a földönkívüliek. Valami elkezdődött. A szellemi leépülés.
2013. ápr. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Remélem az valami távoli galaxis gázból :D
2013. ápr. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen!


Ma kezdődött életed hátralevő része.

2013. ápr. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!