Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért tárolja az amerikai...

Miért tárolja az amerikai kormány (hadsereg) még mindig az 51-es körzetben az ufókat (földönkívüli civilizációk űrjárműit)?

Figyelt kérdés
Nemrégiben láttam egy ismeretterjesztő filmet (talán UFO vadászok volt a címe), amiben az UFO kutatók éjszaka kiültek kamerákkal, éjjellátókkal, teleszkópokkal felfegyverkezve, hogy a bázisról felszálló (vagy leszálló) ufókat megfigyeljék, lefényképezzék. Az amerikai kormány (hadsereg) nyilván tisztába van ezzel a jelenséggel. Ha az amerikai kormány (hadsereg) kapcsolatot tart a földönkívüliekkel (vagy csak idegen űrjárműveket rejtegetnek), és ezt a tényt titokban kívánják tartani, miért ragaszkodnak az 51-es körzethez (kockáztatva ezzel a lebukást), ahelyett hogy egy másik bázist használnának? Az Egyesült Államok nagy ország, biztos van még olyan katonai bázisa, ami minden lakott területtől távol esik (például Alaszkában).

2013. ápr. 25. 21:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

1. Nincs olyan terület Amerikában, amelyre ne szállnának rá a megszállott megfigyelők.

2. Alaszka igen rossz választás lenne, mert nem "üzemelhetne" télen nyáron, mert hóban, jégben, ködben, kísérleti gépekkel esőben nem lehet repülni, leszállni. Márpedig ebből, ott az év sok napjában van.

Igen szerencsétlen az a valaki, aki oda "álmod" egy ilyen bázist....

2013. ápr. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Honnan tudod hogy az 51-es körzet nem csak azért van hogy elvonja a figyelmet az 52-es körzetről ahol frigóba vágták alient a predátort meg jabbát.
2013. ápr. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A közhiedelemmel ellentétben az 51-es körzetben néhány felturbózott fagyigépen kívül semmi nincs ! Azok a roncsok és idegen holtestek abban a számtalan atombunkerben vannak elrejtve amik még a hidegháború alatt készültek !
2013. ápr. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#1 Nyilván előbb-utóbb kitudódna, hogy egy új katonai bázisról szállnak fel vagy le a csészealjak. De amíg ez megtörténik évek, esetleg évtizedek is eltelhetnek. Amikor az új bázis környékén is megjelennek a lelkes UFO megfigyelők, akkor lehet a folyamatot elölről kezdeni.

Csak a példa kedvéért említettem Alaszkát, bőven van gyéren lakott terület az Egyesült Államokban Alaszkán kívül is (főleg az USA közép-nyugati államaiban). [link]

Egyébként a legészakibb alaszkai (Barrow) repülőtér egész évben üzemel, ha ezt a magánszektor meg tudja oldani, szerintem a hadsereg számára sem lehet kivitelezhetetlen feladat. [link] [link]


#2, #3 Nem én gondolom hogy az 51-es körzetben földönkívüli űrjárműveket rejtegetnek, hanem a műsorban szereplő tucatnyi UFO kutató. Nem én töltöm az éjszakáimat a sivatagban, az égboltot kémlelve, hanem az elmélet hívei. Kérdésemmel arra a - szerintem - logikátlan viselkedésre próbálok magyarázatot találni, miszerint az amerikai kormány (hadsereg) titokban kívánja tartani az ufók jelenlétét az 51-es körzetben, de miután ez a titok kiderült, mégsem tesz semmit.

2013. ápr. 25. 23:45
 5/11 anonim ***** válasza:
19%

"Nemrégiben láttam egy ismeretterjesztő filmet (talán UFO vadászok volt a címe)"


Pf... inkább olvass.

2013. ápr. 26. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Egyben biztos lehetsz, semmit nem tároltak abban a körzetben ami nem emberi.
2013. ápr. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Azert mert ott zuhant le egy cseszealj . Es oda epitettek foldalatti bazisokat eg kicsit nehz lenne elkoltoztetni a dolgokat.



Masreszt ott tudnak atomrobbantatasokat vegezni titokban


Egyebkent sok dolog vegett vannak ott



Udozlettel diator

2013. ápr. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#5 Pff... Szoktam, és nem Dänikent.


#6 Jómagam sem hiszem, hogy földönkívüli dolgokat tárolnának ott, vagy bármely katonai bázison. Csak felmerült bennem a kérdés, és reméltem, hogy másnak talán lesz rá valami ésszerű magyarázata, amire én nem gondoltam.


#7 A műsorban a fel-, illetve leszálló ufókat figyelték meg a kutatók. Ha képesek repülni, akkor leszállhatnak bármely bázison. A költöztetés ezért nem okozhat gondot. 1963 óta nem hajt végre az Egyesült Államok kísérleti atomrobbantást (még titkosat sem). Ha robbantgatni akarnának, akkor nem írják alá az atomcsendegyezményt (ahogy a Kiotói jegyzőkönyvet sem írták alá, amiben az aláíró országok elkötelezték magukat amellett, hogy csökkentik az üvegházhatású gázok kibocsátását).

2013. ápr. 26. 20:19
 9/11 anonim ***** válasza:

"1963 óta nem hajt végre az Egyesült Államok kísérleti atomrobbantást (még titkosat sem)"


Súlyos tárgyi tévedés. Javaslom:

http://www.youtube.com/watch?v=I9lquok4Pdk

2013. ápr. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#9 Igazad van, az atomcsend egyezmény nem vonatkozik a földalatti tesztekre. Ezt benéztem :(
2013. ápr. 27. 13:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!