Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit csináljak vele?

Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
tegnap este a kertünkbe zuhant egy kb 20 cm es UFO űrhajó először azt hittem hullócsillag de reggel megnéztem és egy ilyen háromszög alakú az alján 4 pont minden sarkába és a közepébe megpróbáltam kinyitni de nem nyílt most itt van nálam mit csináljak vele?

2013. máj. 5. 08:20
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
ha kell küldök róla képet
2013. máj. 5. 08:24
 2/16 anonim ***** válasza:

Ha csak unalmadban szórakozol: menj, inkább nézz egy kis Star Trek-et.

Ha nem szórakozol (erősen kétlem): űrszemét lehet, ne piszkáld, a fene tudja honnan van.

2013. máj. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 >>|BEAN|<< válasza:
kepet!
2013. máj. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
nektek megjeleníti? [link]
2013. máj. 5. 09:05
 5/16 A kérdező kommentje:
bocs az előző rossz volt ez a jó mert az előző nem jelent meg [link]
2013. máj. 5. 09:12
 6/16 eNerdzsy ***** válasza:
Add le a használt fém kereskedőnél. Látszik, hogy egy 90 fokban hegesztett vas darab, aminek a vágási felülete el lett kalapálva.
2013. máj. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
köszi lehet hogy valaki bedobta a kertünkbe
2013. máj. 5. 09:59
 8/16 anonim ***** válasza:

Dobd ki a szemetesbe.

Vashulladékot űrhajónak nézni Bazz most már értem 404 ufológus miért hagyta itt ezt az oldalt :D

2013. máj. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

add el! de dokumentáld, hogy te találtad meg, mert még hasznát veheted a jövőben talán!

vagy tudod mit! ne add el!

2013. máj. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Wadmalac ***** válasza:

Nem igazán értem, mit akartál rajta kinyitni? Meg honnan jött a feltételezés, hogy ennek bármi köze van űrhajókhoz?

Én spec nem látok rajta hegesztést, valami törött, földben öregedett aztán betegre kalapált öntvénydarabnak tűnik. Az elején lévő csiszolódott letörés úgy néz ki, mintha bitumenen vonszolták volna kilométereken át, valami kocsialkatrész maradványa lehet.

2013. máj. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!